d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev13132333435122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2010 05:14pm
Quote (josheide @ Jun 29 2010 12:11am)
Hát ez jó volt, majd postolok képeket.


Quote (josheide @ Jun 29 2010 12:11am)
Hát ez jó volt, majd postolok képeket.


az new yorkban van? =o
ify, post pic <3
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 28 2010 05:17pm
Quote (TeXxas @ 29 Jun 2010 01:14)
az new yorkban van? =o
ify, post pic <3


Nem, ez Budapesten volt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2010 11:04pm
Tuc marketing osztályának üzenem, hogy leszophatnak. Ilyen balfasz módon megszervezett promóciót még a világon nem láttam... Kibasztak a blaha közepére 40 doboz tuc snackel, osszátok vaz meg menjetek el kocsmába velük, aztán kvízezzetek... Tetves románcigánygeci bagázs ránk szállt azt majdnem megvertek minket, meg elvittek egy csomó dobozzal... Aztán egy másik meg elkezdett lökdösni, hogy "agyápudingot, ménemaccpudingotnekem is, agyá pudingot", mondom nesze, erre: "nemkell, dögöjémegapudingoddal", mondom okj.. -.-'

bary :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 28 2010 11:56pm
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 05:04am)
Tuc marketing osztályának üzenem, hogy leszophatnak. Ilyen balfasz módon megszervezett promóciót még a világon nem láttam... Kibasztak a blaha közepére 40 doboz tuc snackel, osszátok vaz meg menjetek el kocsmába velük, aztán kvízezzetek... Tetves románcigánygeci bagázs ránk szállt azt majdnem megvertek minket, meg elvittek egy csomó dobozzal... Aztán egy másik meg elkezdett lökdösni, hogy "agyápudingot, ménemaccpudingotnekem is, agyá pudingot", mondom nesze, erre: "nemkell, dögöjémegapudingoddal", mondom okj.. -.-'

bary :c


inb4 syl és a kartel
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 29 2010 01:27am
Quote (Baleee @ 29 Jun 2010 07:04)
Tuc marketing osztályának üzenem, hogy leszophatnak. Ilyen balfasz módon megszervezett promóciót még a világon nem láttam... Kibasztak a blaha közepére 40 doboz tuc snackel, osszátok vaz meg menjetek el kocsmába velük, aztán kvízezzetek... Tetves románcigánygeci bagázs ránk szállt azt majdnem megvertek minket, meg elvittek egy csomó dobozzal... Aztán egy másik meg elkezdett lökdösni, hogy "agyápudingot, ménemaccpudingotnekem is, agyá pudingot", mondom nesze, erre: "nemkell, dögöjémegapudingoddal", mondom okj.. -.-'

bary :c


mért nem pakoltad össze őket?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 01:33am
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 09:27)
mért nem pakoltad össze őket?


Nem vagyok Én mikes... Kevesen voltunk.. :c Konkrétan 5-en, ők 8-an, az 5ből 2 csaj.. ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 29 2010 02:21am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 08:33am)
Nem vagyok Én mikes... Kevesen voltunk..  :c Konkrétan 5-en, ők 8-an, az 5ből 2 csaj.. ^^


Nem azért lettél ötös önvédelemből, hogy meghátrálj.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 29 2010 02:23am
Quote (Baleee @ 29 Jun 2010 09:33)
Nem vagyok Én mikes... Kevesen voltunk.. :c Konkrétan 5-en, ők 8-an, az 5ből 2 csaj.. ^^


2 csaj lehet keményebb mint a három fiú :c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 02:24am
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 10:23)
2 csaj lehet keményebb mint a három fiú :c


A seggük mindenképp! :c

Quote (beni @ 29 Jun 2010 10:21)
Nem azért lettél ötös önvédelemből, hogy meghátrálj.


Vouch... :/ De azért se, hogy kinyírassam magam. ;DDDD
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 29 2010 02:27am
Quote (Baleee @ 29 Jun 2010 10:24)
A seggük mindenképp! :c



Vouch... :/ De azért se, hogy kinyírassam magam. ;DDDD


haggyad már :D:D:D:D a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna :D:D:D:D.. a cigány ilyen .. egy féreg
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435122Next
Add Reply New Topic New Poll