d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1313233343565Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 654
Joined: Jun 16 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 11:44am
Quote (banyek @ May 30 2010 05:43pm)
a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.

Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes ;)


orly?

This post was edited by ImLinked on May 30 2010 11:45am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 11:44am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 18:43)
bevallom miután ezt a predi féle voksolást megláttam, én is nyitottam ilyen topicot

és abból szereztem 4 szavazatot (ebből 1 haverom volt)

ha úgy gondolod, akkor kizárhatsz a versenyből


én is nyitottam, de én korrektül, mert kiemeltem, hogy arra szavazzanak, akinek a sige számára jobban bejön. Amúgy egy sem voksolt közülük..

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39613549&f=105&o=50


angolt ismét lehet fikázni :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 11:44am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 06:43pm)
bevallom miután ezt a predi féle voksolást megláttam, én is nyitottam ilyen topicot

és abból szereztem 4 szavazatot (ebből 1 haverom volt)

ha úgy gondolod, akkor kizárhatsz a versenyből


Eleinte úgy gondoltam, hogy kéne, de igazából tök mind1 :) Ez csak játék. És gondolom pár multi is szavazott a gazdájára. ;)
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
May 30 2010 11:46am
Quote (Fezmin @ May 30 2010 05:44pm)
Eleinte úgy gondoltam, hogy kéne, de igazából tök mind1 :) Ez csak játék. És gondolom pár multi is szavazott a gazdájára. ;)


dehogy is
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 30 2010 11:47am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 18:44)
Eleinte úgy gondoltam, hogy kéne, de igazából tök mind1 :) Ez csak játék. És gondolom pár multi is szavazott a gazdájára. ;)


én se szavaztam ReDEyeSre ... -_-

amúgy meg röhej és kész
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 30 2010 11:53am
Na rám senki nem szavazott pedig sztem egy kis füves Sig nem rossz :D
na de mind1.
Szavazatom: Anamy cica :c

This post was edited by SleepingDragon on May 30 2010 11:53am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 11:56am
Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur 1

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 12:04pm
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 30 2010 12:00pm
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 19:56)
Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1


nehogy már predit beleszámisd xDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 12:00pm
Quote (SleepingDragon @ 30 May 2010 19:53)
Na rám senki nem szavazott pedig sztem egy kis füves Sig nem rossz :D
na de mind1.
Szavazatom: Anamy cica :c


ha lehetne kettőre tőlem kaptál volna 1 szavazatot sanyicica:c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 12:01pm
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 19:56)
Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1


My acc is bazur hol van a listáró?
há rá szavaztam

This post was edited by Cpt_Ghost on May 30 2010 12:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343565Next
Add Reply New Topic New Poll