☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
31
32
33
34
35
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267538
Replies: 11402
Track Topic
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#321
Apr 19 2011 03:15pm
Game of Thrones-t ki látta? Most szedem, rátesztelek, ha már ekkora a hype körülötte.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#322
Apr 19 2011 03:35pm
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.
This post was edited by bajcli on Apr 19 2011 03:35pm
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#323
Apr 19 2011 04:03pm
Quote (bajcli @ 19 Apr 2011 23:35)
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.
ebben a pillanatban néztem végig az első évadot és oda meg vissza vagyok
jó ez a szarság
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#324
Apr 20 2011 01:29am
Quote (bajcli @ 19 Apr 2011 22:35)
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.
köztünk vége mindennek.
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,108.20
#325
Apr 20 2011 02:45am
Quote (beni @ 18 Apr 2011 14:23)
csak ciki vele utazni
ontopic: jön a tórnok harca, fukkyeah (vagyis már első rész kint is van)
jo kis sorozat lesz, komoly volt az elso resz vege
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#326
Apr 20 2011 03:10am
Quote (ecneB @ Apr 19 2011 11:15pm)
Game of Thrones-t ki látta? Most szedem, rátesztelek, ha már ekkora a hype körülötte.
hát ez még ilyen unalmas bevezető rész volt,de elég jónak ígérkezik
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#327
Apr 20 2011 03:12am
nekem kifejezetten tetszett, pedig nem vagyok egy megrogzott fantasy fan
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#328
Apr 22 2011 10:15am
végignéztem 4 évad Skinst
tecet
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#329
Apr 22 2011 10:21am
Quote (bbaallaaggee @ 22 Apr 2011 18:15)
végignéztem 4 évad Skinst
tecet
gyors vagy
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#330
Apr 22 2011 10:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Apr 2011 18:21)
gyors vagy
ráértem most:D
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
31
32
33
34
35
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact