d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev131323334351141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 19 2011 03:15pm
Game of Thrones-t ki látta? Most szedem, rátesztelek, ha már ekkora a hype körülötte.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2011 03:35pm
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie <3
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.

This post was edited by bajcli on Apr 19 2011 03:35pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 19 2011 04:03pm
Quote (bajcli @ 19 Apr 2011 23:35)
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie <3
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.


ebben a pillanatban néztem végig az első évadot és oda meg vissza vagyok

jó ez a szarság
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 20 2011 01:29am
Quote (bajcli @ 19 Apr 2011 22:35)
néztem vagy 10 percet skins s05e01ből, és ez a mini "élőben" (mármint nem képen, hanem úgy, hogy mozog is) még rondább + idegesítő is.
frankie <3
eza grace meg kb ilyen niggerkínai cassie.


köztünk vége mindennek.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,108.20
Apr 20 2011 02:45am
Quote (beni @ 18 Apr 2011 14:23)
csak ciki vele utazni


ontopic: jön a tórnok harca, fukkyeah (vagyis már első rész kint is van)


jo kis sorozat lesz, komoly volt az elso resz vege
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 20 2011 03:10am
Quote (ecneB @ Apr 19 2011 11:15pm)
Game of Thrones-t ki látta? Most szedem, rátesztelek, ha már ekkora a hype körülötte.


hát ez még ilyen unalmas bevezető rész volt,de elég jónak ígérkezik :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 20 2011 03:12am
nekem kifejezetten tetszett, pedig nem vagyok egy megrogzott fantasy fan
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 22 2011 10:15am
végignéztem 4 évad Skinst

tecet
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 22 2011 10:21am
Quote (bbaallaaggee @ 22 Apr 2011 18:15)
végignéztem 4 évad Skinst

tecet


gyors vagy :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 22 2011 10:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Apr 2011 18:21)
gyors vagy :D


ráértem most:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev131323334351141Next
Add Reply New Topic New Poll