d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13132333435197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 27 2009 01:27pm
Quote (Taszilo.^ @ 27 Dec 2009 19:57)
KÉRDÉS, OLVASD EL LASZLAJOS

miért van a not self-found kifejezés a Banned Topic Title and Description Words listában?


vagy hogy nlben miért nem lehet a perm unpermet kitenni...
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 27 2009 01:30pm
Quote (Aston @ 27 Dec 2009 18:08)
http://i32.tinypic.com/28ho8ev.jpg


*Resisted*
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold: 0.01
Warn: 10%
Dec 28 2009 03:28am
Quote (Janou @ Dec 27 2009 08:27pm)
vagy hogy nlben miért nem lehet a perm unpermet kitenni...


Mert az hogy unperm, egyértelműen dupe-ra utal, amit a jsp nem támogat. Pl. elvileg duped cuccokat sem szabad árulni, ha jól tudom.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 28 2009 04:02am
Quote (szeretlek_zizi_igenerosen @ 28 Dec 2009 10:28)
Mert az hogy unperm, egyértelműen dupe-ra utal, amit a jsp nem támogat. Pl. elvileg duped cuccokat sem szabad árulni, ha jól tudom.


ladderben nem lehet árulni a dupet

/szóval ha nyitsz ladderen és nlen egy 'jewel shopot', akkor nlen nem fogják bezárni, míg ladderben igen.

This post was edited by Janou on Dec 28 2009 04:02am
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 28 2009 04:25am
Quote (Janou @ 28 Dec 2009 11:02)
ladderben nem lehet árulni a dupet

/szóval ha nyitsz ladderen és nlen egy 'jewel shopot', akkor nlen nem fogják bezárni, míg ladderben igen.


ez de vicces, és akkor ugye pm trade az 1etlen lehetőség, ezsem a scamm táptalaja^^
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Dec 28 2009 12:03pm
miért nem lehet 18+ részleg?:c
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 28 2009 12:08pm
Quote (Frostler @ 28 Dec 2009 19:03)
miért nem lehet 18+ részleg?:c


Miért nem fejezed be a spammelést?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 28 2009 12:11pm
Quote (kemiii1338 @ 28 Dec 2009 12:25)
ez de vicces, és akkor ugye pm trade az 1etlen lehetőség, ezsem a scamm táptalaja^^


én nyitottam ladderen topicot, h need crap jewel és nem zárták be.. írtak is bele, h ez meg az van és aztán tradeltünk
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 28 2009 12:20pm
Quote (zsansaccount @ Dec 28 2009 07:11pm)
én nyitottam ladderen topicot, h need crap jewel és nem zárták be.. írtak is bele, h ez meg az van és aztán tradeltünk


ez fájdalmas volt.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Dec 28 2009 12:35pm
Quote (zsansaccount @ 28 Dec 2009 19:11)
én nyitottam ladderen topicot, h need crap jewel és nem zárták be.. írtak is bele, h ez meg az van és aztán tradeltünk


ha lenne agyad azt hinném viccelni probáltál ezzel
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435197Next
Add Reply New Topic New Poll