d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1313233343569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 01:22pm
Quote (TouchCow @ 7 Nov 2010 20:52)
jézusom, megvan a kari, amivel még régen (4-5-6 éve) haverommal közösen játszottunk


http://img529.imageshack.us/img529/9131/kpkivgsk.jpg


http://img707.imageshack.us/img707/9150/123qtd.jpg



now wat do


semmire nem emlékszem a játékból, sztetek mi a faszomat csináljak :D


úgy látom nincs meg a Dragon slayer ^^
Gyúrj arra,és csináldd meg.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 01:27pm
Quote (Ghostmasterq @ 7 Nov 2010 21:22)
úgy látom nincs meg a Dragon slayer ^^
Gyúrj arra,és csináldd meg.


WAT
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 01:28pm
Quote (TouchCow @ 7 Nov 2010 21:27)
WAT


"legnehezebb" quest freeben.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 01:33pm
Quote (Ghostmasterq @ 7 Nov 2010 21:28)
"legnehezebb" quest freeben.


hogy kezdjem el? mit kell hozzá csinálnom? miket kéne még fejlesztenem? hogy? mi? ki? hogyan? miért? kivel?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 01:34pm
Quote (TouchCow @ 7 Nov 2010 21:33)
hogy kezdjem el? mit kell hozzá csinálnom? miket kéne még fejlesztenem? hogy? mi? ki? hogyan? miért? kivel?


itt a gájd : http://wiki.rshun.hu/Dragon%5Fslayer

Szerintem a combatod még elég kicsi hozzá,+ valszeg nincs meg az összes ingyenes quest. Guideokat itt találsz: http://wiki.rshun.hu/Kategria:Ingyenes%5FKldetsek

+this
Quote (tevetava @ 7 Nov 2010 21:34)
runehq pont komon vagy zybez pont neten fentvannak a questek megoldása. Amugy ahhoz kell a quest, hogy dragon pl8-et tudj viselni.




This post was edited by Ghostmasterq on Nov 7 2010 01:36pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 7 2010 01:34pm
runehq pont komon vagy zybez pont neten fentvannak a questek megoldása. Amugy ahhoz kell a quest, hogy dragon pl8-et tudj viselni.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 01:38pm
Quote (Ghostmasterq @ 7 Nov 2010 21:34)
itt a gájd : http://wiki.rshun.hu/Dragonslayer

Szerintem a combatod még elég kicsi hozzá,+ valszeg nincs meg az összes ingyenes quest. Guideokat itt találsz: http://wiki.rshun.hu/Kategria:IngyenesKldetsek

+this


Ez a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz a lap címére más lapok tartalmában, vagy megtekintheted a kapcsolódó naplófájlokat.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2010 01:39pm
Quote (TouchCow @ 7 Nov 2010 21:38)
Ez a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz a lap címére más lapok tartalmában, vagy megtekintheted a kapcsolódó naplófájlokat.


http://rshun.hu/ -> wiki -> ingyenes küldetések -> profit

vagy zybez.net
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 7 2010 01:58pm
najó, rájöttem, miért fejeztem be.

Ez picsaunalmas.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Nov 17 2010 05:51am
Bump. ^_^


Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343569Next
Add Reply New Topic New Poll