Quote (TouchCow @ 7 Nov 2010 20:52)
jézusom, megvan a kari, amivel még régen (4-5-6 éve) haverommal közösen játszottunk
http://img529.imageshack.us/img529/9131/kpkivgsk.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/9150/123qtd.jpg
now wat do
semmire nem emlékszem a játékból, sztetek mi a faszomat csináljak

úgy látom nincs meg a Dragon slayer ^^
Gyúrj arra,és csináldd meg.