ezquake-et senki sem játszik ?
Quote (Taszilo.^ @ 21 Oct 2009 20:58)
szóval érdekelt hogy mi ez a cucc, és kipróbáltam és megöltem ezt a crash lányt (szerintem lány) 15 ször de ő megölt eccer lolrofl autofail
és érdekelne, hogy ezt hogy szokták a prók tolni
This post was edited by banyek on Mar 9 2010 06:02am