d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1313233343558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:32pm
Quote (farki @ Mon, 25 May 2009, 20:31)
nemtom, nekem akaratlanul beugrik az a kép, amikor lacuska belevéste a kezébe, hogy GICA, s ezzel 'vagánykodott' itt jsp-n
meg jó pár log megvan még, ahol hogyismondjam... nem volt vmi túl vidám a kapcsolatotok.
dehát' az idők változnak, ki tudja...

ezek után sztem nem is írom le a véleményem erről a témáról, de mivel én sátánistaateistaistentagadó vagyok, ezért nem is nehéz kitalálni.


azért azóta sok idő telt el, Lacikám kiegyensúlyozottabb sokkal
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:32pm
nekem tobb ilyen eset is van a kornyezetemben, es egyik sem mukodik.
de oszinten kivanom, h ti legyetek a kivetel. kurvara nem miattatok, hanem a gyerek miatt.

egyebkent meg annyit elmondanek, h a gyerekszerelmek sokminden mas miatt azert sem szoktak mukodni, mert az embereknek nincs stabil kiepult szemelyisege, 19-22 eves kor elott, es a kulonbozo szemelyisegfejlodes sokszor a dolgok veget jelenti, es a gyerek egy olyan kapocs ami a feleloseget osszetartja, de a kapcsolatot es a szerelmet nem.

lehet fikazni, vagy felnottesen tudomasulvenni, h ez is egy velemeny.


feligafk poker
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:33pm
Gica az teny, hogy nem ismerunk se teged, se a csaladod.
De basszus, ha azt hallom, hogy egy 16 eves csaj terhes, kurvara nem az jut eszembe, hogy huuu, de jo, mekkora orom, meg egy elet, hanem inkabb az, hogy basszus, nehany elet jol el lesz cseszve ott...
Es ezzel a gondolatmenettel tobbsegben vagyunk itt a forumon, vagy inkabb magyaroszagon, vagy inkabb a fold kapitalista allamaiban...
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:33pm
Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 09:29pm)
hogyan lehet enyhébben megfogalmazni azt, hogy nem kéne megtartanotok?

segíts már, nekem most nem jut eszembe enyhébb kifejezés


hát pl nem azt kéne bebaszni hogy vetesd el pl..............el sem tudod képzelni milyen érzés volt ezt olvasni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 01:33pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 19:31)
Senkinek nem bizonygattuk hogy felnőtt emberek vagyunk. Ilyen mondatokon meg egyszerűen röhögnöm kell hogy:  nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek...................


akkor röhögj, ha ha ha
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:34pm
Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 21:33)
Gica az teny, hogy nem ismerunk se teged, se a csaladod.
De basszus, ha azt hallom, hogy egy 16 eves csaj terhes, kurvara nem az jut eszembe, hogy huuu, de jo, mekkora orom, meg egy elet, hanem inkabb az, hogy basszus, nehany elet jol el lesz cseszve ott...
Es ezzel a gondolatmenettel tobbsegben vagyunk itt a forumon, vagy inkabb magyaroszagon, vagy inkabb a fold kapitalista allamaiban...


Húúúú kezdem érteni a történetet :lol:
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:35pm
Quote (farki @ Mon, May 25 2009, 09:31pm)
nemtom, nekem akaratlanul beugrik az a kép, amikor lacuska belevéste a kezébe, hogy GICA, s ezzel 'vagánykodott' itt jsp-n
meg jó pár log megvan még, ahol hogyismondjam... nem volt vmi túl vidám a kapcsolatotok.
dehát' az idők változnak, ki tudja...

ezek után sztem nem is írom le a véleményem erről a témáról, de mivel én sátánistaateistaistentagadó vagyok, ezért nem is nehéz kitalálni.


miért van az hogy más szemébe a szálkát a magatokéba a gerendát sem? talán te még sose voltál kiborulva?? esetleg még sose voltál részeg?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:36pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:35)
miért van az hogy más szemébe a szálkát a magatokéba a gerendát sem? talán te még sose voltál kiborulva?? esetleg még sose voltál részeg?


veled annyira felesleges vitatkozni :(
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:37pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:35)
miért van az hogy más szemébe a szálkát a magatokéba a gerendát sem? talán te még sose voltál kiborulva?? esetleg még sose voltál részeg?


En nem vagyok terhes.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2009 01:38pm
Inkább politizáljunk, ne egyesével vátsuk meg a világot. =(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313233343558Next
Add Reply New Topic New Poll