d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13132333435162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 09:07am
Quote (TheStriker @ Thu, 17 Apr 2008, 16:04)
Hogy őszine legyek, nemtudom mijazaz ftp rolleyes.gif
Igen, müszaki zseni vagyok tudom, de na biggrin.gif


http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm


Quote (bambulabula @ Thu, 17 Apr 2008, 16:04)
viszont akkor hogy magyarázzák vissza oda a dolgokat ahol félbeszakították ?
azt lehet tudni milyen hosszú lesz a fillér szezon?

TheStriker egyébként nemérdemes kihagyni a fillér részeket sem, 117 körül pl arrancar látogatás van ichigoék városában smile.gif


megoldjak nyugi,ezzel valahogy sosincs gond ~~
117 nem filler,6x-109ig az
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 17 2008 09:07am
nah ide még nem postoltam, de most megteszem smile.gif
anno néztem pokémont/digimont/sailor moon-t (^^)
a mai napig még mindig nézek dragon baalt sztem az a legjobb smile.gif icon_pointr.gif iso GT magyar szinkron sad.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 09:08am
Quote (OWeRLoRD @ Thu, 17 Apr 2008, 16:07)
nah ide még nem postoltam, de most megteszem smile.gif
anno néztem pokémont/digimont/sailor moon-t (^^)
a mai napig még mindig nézek dragon baalt sztem az a legjobb smile.gif icon_pointr.gif iso GT magyar szinkron sad.gif


lol magyar szinkron,szentsegtores ^^
gt-bol nincs is magyar
amugy is a gt legszarabb biggrin.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 17 2008 09:11am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 17 2008, 03:08pm)
lol magyar szinkron,szentsegtores ^^
gt-bol nincs is magyar
amugy is a gt legszarabb biggrin.gif


tudom h nincs, azért mondtam h jó lenne sad.gif
sztem jó a gt, bár tény h a z az jobb
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Apr 17 2008 09:11am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 17 2008, 04:08pm)
lol magyar szinkron,szentsegtores ^^
gt-bol nincs is magyar
amugy is a gt legszarabb biggrin.gif


egyetértek bár dbnek egész jó volt a szinkronja

de japán szinkron >>> ^^
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 17 2008 09:13am
Quote (bambulabula @ Thu, Apr 17 2008, 03:11pm)
egyetértek bár dbnek egész jó volt a szinkronja

de japán szinkron >>> ^^


de btw nem kell félreérteni, itt csücsül a gépen az összes fellelhető rész (gt is japánul :\ ) végig is néztem mindet ofc smile.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 09:15am
Quote (bambulabula @ Thu, 17 Apr 2008, 16:11)
egyetértek bár dbnek egész jó volt a szinkronja

de japán szinkron >>> ^^


lol ezt most komolyan mondod?nekem van par Z szinkronnal...konyorgom piccolobol csinaltak satant es volt egy ember akit eredetileg Mr.satannak hivtak,ezert belole csinaltak herculest...
ja es a kedvenc pl a megaszupergigacsillagharcos style biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Apr 17 2008 09:16am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 17 2008 09:18am
nah bleachben már 89. résznél tartok ^^ mindjárt vége a bountos részeknek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 09:19am
Quote (Nerz8 @ Thu, 17 Apr 2008, 16:18)
nah bleachben már 89. résznél tartok ^^ mindjárt vége a bountos részeknek


az meg 20 resz biggrin.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 17 2008 09:22am
Quote (Rawen @ Thu, 17 Apr 2008, 16:19)
az meg 20 resz biggrin.gif


nem baly mad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435162Next
Add Reply New Topic New Poll