d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev13132333435397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 8 2008 05:16pm
Quote (farki @ Sun, 9 Mar 2008, 00:15)
- mit eszel kisfiam?
- pillanatragasztót
- mit?
- mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

- mit eszel kisfiam?
- román pillanatragasztót
- mit?
- mondom román pillanatragasztót.


edit: mintha ez tmár írtam volna ide, mind1


ezek is jók:DDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 9 2008 05:47am
Mai adag:

- Mit csinál a kannibálgyerek, ha az anyja nem vesz meg neki valamit?
- Elkezdi rágni a fülét.

- Mi a kannibál gyerek kedvenc sütije?
- A térdkalács.

Két férfi horgászik a folyóparton. Egyszercsak a túlsóparton egy gyászmenet tűnik fel. Az egyik pasi felugrik, leveszi a sapkáját és egyperces néma vigyázba áll lehorgasztott fejjel. A másik megszólal:
- Komám, te milyen tisztelettudó vagy! Egy vadidegen gyászoló családdal így együttérzel.
- A feleségem ennyit megérdemelt...!

- Mi lesz a sínek között sétálgató romantikus fiúval?
- Elkapja a HÉV.

- Meddig beszélgetnek a süketnémák?
- Lámpaoltásig.

- Mi lenne, ha harmincszor gyorsabban forogna a föld?
- Minden nap fizetést kapnánk és a nők elvéreznének.

- Anyu, a csészét is kinyalhatom?
- Inkább húzd le, kisfiam.

Mindenki tudja, milyen milyen az orosz rulett. De vajon milyen az
- amerikai: csoportos szex és az egyik közülük AIDS-es.
- afrikai: csoportos franciázás, és az egyik közülük kannibál.
- szerb: fogsz két drótot, bedugod a konnektorba és vagy van áram vagy nincs.

- Szerinted mi az? Hosszú, szőrős, piros a szeme, és huszonnégy lába van?
- Nem tudom.
- Én sem tudom, de a helyedben levenném az ingemről...
Member
Posts: 3,295
Joined: Apr 22 2007
Gold: 0.01
Mar 9 2008 06:34am
Quote (Vharimatras @ Sun, Mar 9 2008, 11:47am)
Mai adag:

- Mit csinál a kannibálgyerek, ha az anyja nem vesz meg neki valamit?
- Elkezdi rágni a fülét.

- Mi a kannibál gyerek kedvenc sütije?
- A térdkalács.

Két férfi horgászik a folyóparton. Egyszercsak a túlsóparton egy gyászmenet tűnik fel. Az egyik pasi felugrik, leveszi a sapkáját és egyperces néma vigyázba áll lehorgasztott fejjel. A másik megszólal:
- Komám, te milyen tisztelettudó vagy! Egy vadidegen gyászoló családdal így együttérzel.
- A feleségem ennyit megérdemelt...!

- Mi lesz a sínek között sétálgató romantikus fiúval?
- Elkapja a HÉV.

- Meddig beszélgetnek a süketnémák?
- Lámpaoltásig.

- Mi lenne, ha harmincszor gyorsabban forogna a föld?
- Minden nap fizetést kapnánk és a nők elvéreznének.

- Anyu, a csészét is kinyalhatom?
- Inkább húzd le, kisfiam.

Mindenki tudja, milyen milyen az orosz rulett. De vajon milyen az
- amerikai: csoportos szex és az egyik közülük AIDS-es.
- afrikai: csoportos franciázás, és az egyik közülük kannibál.
- szerb: fogsz két drótot, bedugod a konnektorba és vagy van áram vagy nincs.

- Szerinted mi az? Hosszú, szőrős, piros a szeme, és huszonnégy lába van?
- Nem tudom.
- Én sem tudom, de a helyedben levenném az ingemről...


süketnémás... lol rofl.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 9 2008 01:37pm
Esti mese:

- Hány etióp fér be egy Kispolszkiba?
- Dobj be egy kiflit, és megtudod.

- Mit kezd egy etióp egy tál rizzsel?
- Hypermarketet nyit.

Beküldő: Beatrix21
Etiópok bújócskáznak:
- Háhá, megtaláltalak, ott vagy a tű mögött.
- Ez nem ér, a többiek kilöktek!

- Hogy kell udvarolni a kancsal lánynak?
- Szemeid kereszttüzében égek!

A takarítónő bejelenti a rendőrségen, hogy munka közben megerőszakolták. A rendőrségen megkérdezik:
- Nem tudot volna elmenekülni?
A takarító:
- Nem, mert előttem a férfi és mögöttem a tisztán felmosót padló.

Egy férfi elhatározza, hogy megkeresi a világ legnagyobb k*rváját!
Elindul, mindjárt meg is lát egyet az utcán széttett lábakkal. Oda is megy hozzá, és megkérdi:
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája? - kérdi a férfi.
- Nem! - válaszolja a nő.
Tovább megy az emberke meglát még egy nőt széttett lábakkal. Hozzá is odamegy.
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája? - kérdi tőle is.
- Nem! - válaszolja a nő.
Megint tovább megy az emberke, meglát egy nőt a fának támaszkodva összetett lábakkal. Őt is megkérdi:
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája?
- Igen, én vagy az. - mondja a nő.
- Akkor miért nincs széttéve a lábad? - kérdi az emberke.
- Azért, mert akkor kifolynának a beleim! - hangzik a válasz.

- Mi van az öreg nő mellei között?
- A köldöke.

- Mama! Mi történt azzal a sok kajával amit tegnap a kutya nem evett meg?
- Csönd, fiam egyél!

Jön haza az útról a gróf. Megkérdi az elébe érkező szolgát:
- Aztán hogy mentek itthon a dolgok, Miska?
- Hát, méltóságos úr, semmi különös, csak megdöglött a Lord.
- A keservit, a legkedvesebb ebem! De hát hogyan?!
- Túl sokat evett a sült lóhúsból...
- Hogy jutott sült lóhúshoz???
- Hát izé... amikor leégett az istálló.
- Leégett az istálló?!
- Igen, mert oda is átterjedt a tűz a kastélyról.
- A tűz, a kastélyról? Hogy történt ez a katasztrófa?!
- Csak úgy, hogy a méltóságos úr édesanyjának a ravataláról leborult a gyertya...
- Anyám meghalt?! Mikor, hogyan?!
- Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor az Ön kedves hitvese megszökött a titkárral...

Paksi zöldségesnél:
- Jó napot kívánok, mennyibe kerül az eper?
- 300 Ft/kg. Meglékeljem?

- Hogy lehet felismerni a gazdag etiópot?
- Rolex óra van a derekán.

- Mi a különbség a város legrondább nője és a szemetes kuka között?
- A szemetes kukát legalább egyszer egy héten elviszik.
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 9 2008 01:41pm
Quote (Vharimatras @ Sun, 9 Mar 2008, 20:37)
Esti mese:

- Hány etióp fér be egy Kispolszkiba?
- Dobj be egy kiflit, és megtudod.

- Mit kezd egy etióp egy tál rizzsel?
- Hypermarketet nyit.

Beküldő: Beatrix21
Etiópok bújócskáznak:
- Háhá, megtaláltalak, ott vagy a tű mögött.
- Ez nem ér, a többiek kilöktek!

- Hogy kell udvarolni a kancsal lánynak?
- Szemeid kereszttüzében égek!

A takarítónő bejelenti a rendőrségen, hogy munka közben megerőszakolták. A rendőrségen megkérdezik:
- Nem tudot volna elmenekülni?
A takarító:
- Nem, mert előttem a férfi és mögöttem a tisztán felmosót padló.

Egy férfi elhatározza, hogy megkeresi a világ legnagyobb k*rváját!
Elindul, mindjárt meg is lát egyet az utcán széttett lábakkal. Oda is megy hozzá, és megkérdi:
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája? - kérdi a férfi.
- Nem! - válaszolja a nő.
Tovább megy az emberke meglát még egy nőt széttett lábakkal. Hozzá is odamegy.
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája? - kérdi tőle is.
- Nem! - válaszolja a nő.
Megint tovább megy az emberke, meglát egy nőt a fának támaszkodva összetett lábakkal. Őt is megkérdi:
- Te vagy a világ legnagyobb k*rvája?
- Igen, én vagy az. - mondja a nő.
- Akkor miért nincs széttéve a lábad? - kérdi az emberke.
- Azért, mert akkor kifolynának a beleim! - hangzik a válasz.

- Mi van az öreg nő mellei között?
- A köldöke.

- Mama! Mi történt azzal a sok kajával amit tegnap a kutya nem evett meg?
- Csönd, fiam egyél!

Jön haza az útról a gróf. Megkérdi az elébe érkező szolgát:
- Aztán hogy mentek itthon a dolgok, Miska?
- Hát, méltóságos úr, semmi különös, csak megdöglött a Lord.
- A keservit, a legkedvesebb ebem! De hát hogyan?!
- Túl sokat evett a sült lóhúsból...
- Hogy jutott sült lóhúshoz???
- Hát izé... amikor leégett az istálló.
- Leégett az istálló?!
- Igen, mert oda is átterjedt a tűz a kastélyról.
- A tűz, a kastélyról? Hogy történt ez a katasztrófa?!
- Csak úgy, hogy a méltóságos úr édesanyjának a ravataláról leborult a gyertya...
- Anyám meghalt?! Mikor, hogyan?!
- Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor az Ön kedves hitvese megszökött a titkárral...

Paksi zöldségesnél:
- Jó napot kívánok, mennyibe kerül az eper?
- 300 Ft/kg. Meglékeljem?

- Hogy lehet felismerni a gazdag etiópot?
- Rolex óra van a derekán.

- Mi a különbség a város legrondább nője és a szemetes kuka között?
- A szemetes kukát legalább egyszer egy héten elviszik.


grófoson nagyon nevettem biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 10 2008 08:29am
Mára:

- Miért van a patkánynak négy lába?
- Hogy hamarabb érjen a kukához, mint a nyugdíjas.

Két telefonszerelő napokig dolgozik a sivatagban, oszlopról oszlopra ellenőrzik a vezetéket. Éjjel az egyik hálozsákjába bebúlyik egy skorpió és belemar a farka végébe. Az nagyon megijed, felkelti a másikat, aki felmászik az oszlopra és felhív egy orvost. Elmondja mi a helyzet, mire a doki elmagyarázza, hogy az egyedüli lehetőség kiszívni a sebet.
- Mit mond a doki? - kérdi a sebesült türelmetlenül.
- Mit mond, mit mond? Azt mondja, megdöglesz.

Kislány az anyukájának:
- Anya, mi ma az ebéd?
- Szar rizzsel.
- Jaaaaaj, neeee, már megint rizzsel?

- Mikor ünnepelnek a kannibálok?
- Ha egy fiatal "NŐ SÜL".

Két producer beszélget Hollywoodban.
- Minden idők legnagyobb csatajelenetét tervezem - mondja az egyik. - Képzeld el az összecsapást! Jobbról huszonötezer statiszta, balról is huszonötezer statiszta, süvöltenek a golyók, eszeveszetten lőnek egymásra...
- Fantasztikus. De hogyan tudsz ennyi embert kifizetni?
- Ez a legkönnyebb az egészben... Éles töltényt kapnak.

- Mit mondanak a kannibálok Zámbó Jimmyre?
- Ronda és finom.

Piroska megy a csernobili erdőben és találkozik a farkassal. Mondja neki a farkas:
- Piroska vedd le a blúzodat!
Piroska leveszi.
- Piroska, hiszen neked 3 melled van!
- Na és, ha nem tetszik bekaphatod a faszom!

- Miért küldik vissza Etiópiából a magyar gyógyszereket?
- Mert mindegyikre rá van írva, hogy csak étkezés után lehet bevenni.

Meghal a farmer egyetlen tehene. Nem tudja, hogy mit csináljon, ezért felakasztja magát. Arra megy a felsége és látja, hogy a tehén és a férje is meghalt. Beledől a vasvillába. Arra megy a legidősebb gyerek, látja a nagy vérfürdőt, és elhatározza, hogy megy az erdőbe meghalni. Az erdő szélén találkozik egy tündérrel.
- Ha ötször magadévá teszel, felélesztek mindenkit.
A fiú neki is lát, de a harmadik menet után holtan gurul le a tündérről.
A középső fiú is látja, hogy mi történt, és ő is elindul az erdőbe meghalni. Szintén találkozik a tündérrel.
- Ha tizenötször magadévá teszel, akkor felélesztek mindenkit.
A fiú neki is lát, de a tizedik menet után ő is meghal.
A legkisebb gyerek is látja hogy mindenki meghalt, és ő is megy az erdőbe meghalni. A tündér megint ott van.
- Ha huszonötször megadévá teszel, felélesztek mindenkit - mondja a tündér.
- Nem lehetne harmincszor? - kérdezi a fiú.
- De.
- Vagy esetleg negyvenszer?
- De lehet - mondja a tündér.
- És bírni fogod? - kérdezi a fiú.
- Igen, kibírom.
Mire erre a fiú:
- Szegény tehén is ezt mondta!!!

- Mit mond a kamikaze oktató a növendékeknek?
- Jól figyeljenek, mert csak egyszer mutatom meg!!
Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
Mar 10 2008 10:13am
Quote
Miközben a sárkány a vad tájakat dúlja, felesége, a szépséges királylány a szomszéd ország királyának a fiával enyeleg a várban. A királyfi belép a sárkányné szobájába, aki rémülten kérdezi:
- Ó, gyönyörű királyfi, hát nem félsz? Az én uram a rettenetes hétfejű sárkány. Ha itt talál, megöl.
- Nem félek én! Kint hagytam az erkély alatt a lovam, ha halljuk a sárkány dobogását a lépcsőn, ráugrok az erkélyről, és elvágtatok.
Belekezdenek a szerelmeskedésbe, ám amikor már majdnem csúcsra járatják erőműveiket, dobogás hallatszik. A királyfi felpattan, és kiugrik az erkélyről.
Belép a ló, és azt mondja:
- Elnézést, de Szörnyű zápor van, gondoltam, bejövök a fedél alá.


Másnap ismét megjelenik a királyfi, felkötött karral. A sárkányné aggódva kérdezi:
- Ó, gyönyörű királyfi, mi lesz, ha visszajön az uram, a rettenetes hétfejű?
- Ne félts te engem, szerelmem! Ha dobogást hallunk a lépcsőn, itt az ejtőernyőm, csak magamra kapom, és kiugrom az erkélyen.
Kezdődik a nagy aktus, ám ismét dobogás hallatszik a lépcsőről. A királyfi fölpattan, kiugrik.
Belép a ló, és azt mondja:
- Ne haragudj, szép sárkányné... Ha legközelebb erre jár a királyfi, mondd meg neki, hogy visszaadom az ejtőernyőjét, ha ő meg visszaadja a zabostarisznyámat.


A következő nap ismét jön a királyfi, most már mindkét keze fel van kötve.
- Jaj istenem, mi lesz, ha hazajön a rettenetes sárkány?
- Nyugalom, szívem, most már nem lehet több baj. Elhoztam a propelleres alsógatyámat, ha jön a sárkány, csak kiállok az erkélyre, és elrepülök.
Ismét ágyba kerülnek s élvezik az élet szépségeit. A csúcson lennének megint, ám a lépcső felől dobogás hallatszik. A királyfi fölpattan, és kiugrik az erkélyről.
A sárkány jön be:
- Hm, asszony, férfiszagot érzek mind a hét fejemmel. Ki volt itt?
- Jaj, drága uram, egyem mind a hét fejed, hát senki!
- Senki? Akkor kié az a propelleres alsó-nadrág ott a sarokban?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 10 2008 10:18am
tudom hogy nagyon OLD, de sztem még mindig jó, és hátha vki nem ismeri smile.gif

A legegyszerűbb módon úgy írhatjuk le a különböző stílusokat, ha vesszük a következő alaphelyzetet: Egy gonosz sárkány elrabolt egy gyönyörű királylányt, és egy hős lovag a megmentésére indul.
Mi történik?


HEAVY METÁL:
A lovag bedübörög Harley Davidsonján, levágja a sárkányt, bedob egy sört, magáévá teszi a királylányt.

GRIND METÁL:
A lovag megjelenik, teljesen érhetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik.

POWER METÁL:
A lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdő közepén szerelmeskednek.

TRASH METÁL:
A lovag megjelenik, legyőzi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi... gyorsan, és önzőn.

FOLK METÁL:
A lovag néhány haverjával érkezik, akik hegedűn, sípon, dobon, lanton, és egyéb furcsa hangszereken játszanak. A sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik.

VIKING METÁL:
A lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megfőzi, majd megeszi, halálra erőszakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti, mielőtt elmenne.

DEATH METÁL:
A lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, őt is megöli, majd távozik.

BLACK METÁL:
A lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély előtt, análisan magáévá teszi a királylányt, iszik a véréből, majd szertartásosan megöli. A meggyalázott királylányt a kastély előtt karóba húzza.

DOOM METÁL:
A lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legyőzni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. A sárkány felfalja őt és a királylányt is.

PROGRESSZÍV METÁL:
A lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély előtt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. A lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad elő, amibe a konzervatóriumban végzősként tanult összes technikáját beleszövi. A királylány megszökik, és a HEAVY METÁL lovag keresésére indul.

GLAM METÁL:
Az érkező lovagot meglátva a sárkány röhögőgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörű rózsaszínre festeni a kastélyt.

INDUSTRIAL METÁL:
A lovag zsíros, fekete bőrkabátban érezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerdőből.

KERESZTÉNY METÁL:
A lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy Jézus szereti, és felé kellene fordulnia. A sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnő ''köszönetet akar mondani'' a lovagnak, az így válaszol: ''Sajnálom, nem hiszek a házasság előtti szexben''

CYBER-TRASH METÁL:
A lovag egy spéci űrsiklón érkezik, lézerstukkerral berobbantja a kaput, likvidálja a sárkányt egy dezintegrátorral (szegény nyomban cafatokra robban szét), a királylányba lézerkardot dug fel, majd a tér-idő kontinuumért felelős készülékkel konpenzálja az elvesztett időt, visszamegy az időben érkezése pillanatába és ha van kedve, akkor még megcsinálhatja ezt ötvenötször is akár (különféle verziókkal).
Aztán Kovenantot bömböltetve elhúz idegen, de értelmes, esetleg fejlettebb bolygóközi civilizációkat keresni...

SZIMFONIKUS METAL:
A karmester vezetésével vágtatva megérkezik a lovag és a szimfonikus zenekar tagjai egy kisebb orosz férfikórus kisértetében (közben A walkürök lovaglását játszák), rátámadnak a sárkányra,akinek semmi esélye.A sárkány megdöglik.A sikert megünneplik,jól beboroznak,besöröznek,bepálinkáznak stb. . A buli közben kiszúrják a sarokban egyedül ücsörgélő,megszeppent királylányt. ''Ihletük'' támad,a királylánynak semmi esélye...

NU METÁL:
A lovag megérkezik raszta hajjal és egy hatalmas spanglival a kezében, megkínálja a sárkányt, az attól úgy betép, hogy menten elalszik. a lovag is kikészül. közben a DJ fegyverhordozó ''megszkreccseli'' a királylányt. másnap reggelre a királylány rég el van fejlejtve a sárkány meg a lovag pedig együtt lazulnak, míg meg nem halnak.

GOTHIC METAL:
A lovag hosszú, fekete lebernyegben, fehérre meszelt arccal ( a la Eric Clayton ) érkezik. A vár köré von egy nagy, fekete sötétítőfüggönyt, majd sejtelmes gyertyafényeket gyújt és síron túli, hátborzongató hangokat csal elő a gitárjából, amelytől a sárkány és a királylány is szívinfarktust kapnak. A lovag mindkettejüket végső nyugalomra helyezi a vár titkos kazamatáiban lévő kriptában, és továbbmegy a következő vár felé...

GORE METÁL:
A lovag eljön, levágja a sárkányt, a beleit kiteregeti a kastély előtti mezőn, magáévá teszi a királylányt, megfojtja, magáévá teszi a holttestet, fölvágja a hasát és megeszi a belsőségeit, harmadjára is magáévá teszi, a holttestet felgyújtja, majd végezetül negyedjére is magáévá teszi.

LOVE METÁL:
A lovag feszes bőrnadrágban és félig kigombolt ingben érkezik. fél órán át énekli,hogy mennyire szereti a királylányt, végül a sárkány meghatódik és beengedi a lovagot. Később a lovagnak és a királylánynak gyerekük születik és a sárkányt választják keresztapjának.

METALCORE:
A lovag végignézi a heavy-metal lovag és a death-metal lovag trükkjeit, jegyzetel, gyakorol tükör előtt, aztán egy nagy kiadó támogatásával megveszi az egész kastélyt királylányostul, és kiadnak egy utánérzéses lemezt a sárkány korábbi eseteiről szóló dalokkal. A királylány széjjelvarva tök jól néz ki.

EXPERIMENTAL METAL/POSZTROCK:
A lovag nem ezt a kastélyt, nem ezt a királylányt, nem ezt a lovagos érthetetlenséget akarja, a sárkány nem elég vad, a királylány nem elég hisztérikus, és amúgy sem ilyesmiket ad le az MTV2.
Viszont a kastély kőfalán felfutó repkények biológiája a hangyák vonulásával , hm na talán ez jó lesz, gondolja.

EMO:
A lovag meggondolja magát, nem támad a sárkányra mert bejön neki mind a sárkány, mind a királylányka. És miközben bánatát dalba önti, sírva fakad, mert lekopott a körömlakkja és a haja is szétesett.

RAGGA PUNK METAL:
A lovag a vizesárokban discman-en végignyomat 3 Damian Marley albumot, és azon filózik vajon van-e elég gandzsa az asszonynak is...erre kirohan a sárkány és beleordítja a lovag arcába: Nobody gets out of dis ya pit alive....Nobody no body gets out alive. Majd egy határozott mozdulattal lenyúlja a cd-t meg a gyepet és visszaugrál a kastélyba...
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 10 2008 10:41am
Quote (Nerz8 @ Mon, Mar 10 2008, 04:18pm)
tudom hogy nagyon OLD, de sztem még mindig jó, és hátha vki nem ismeri smile.gif

A legegyszerűbb módon úgy írhatjuk le a különböző stílusokat, ha vesszük a következő alaphelyzetet: Egy gonosz sárkány elrabolt egy gyönyörű királylányt, és egy hős lovag a megmentésére indul.
Mi történik?


HEAVY METÁL:
A lovag bedübörög Harley Davidsonján, levágja a sárkányt, bedob egy sört, magáévá teszi a királylányt.

GRIND METÁL:
A lovag megjelenik, teljesen érhetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik.

POWER METÁL:
A lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdő közepén szerelmeskednek.

TRASH METÁL:
A lovag megjelenik, legyőzi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi... gyorsan, és önzőn.

FOLK METÁL:
A lovag néhány haverjával érkezik, akik hegedűn, sípon, dobon, lanton, és egyéb furcsa hangszereken játszanak. A sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik.

VIKING METÁL:
A lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megfőzi, majd megeszi, halálra erőszakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti, mielőtt elmenne.

DEATH METÁL:
A lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, őt is megöli, majd távozik.

BLACK METÁL:
A lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély előtt, análisan magáévá teszi a királylányt, iszik a véréből, majd szertartásosan megöli. A meggyalázott királylányt a kastély előtt karóba húzza.

DOOM METÁL:
A lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legyőzni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. A sárkány felfalja őt és a királylányt is.

PROGRESSZÍV METÁL:
A lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély előtt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. A lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad elő, amibe a konzervatóriumban végzősként tanult összes technikáját beleszövi. A királylány megszökik, és a HEAVY METÁL lovag keresésére indul.

GLAM METÁL:
Az érkező lovagot meglátva a sárkány röhögőgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörű rózsaszínre festeni a kastélyt.

INDUSTRIAL METÁL:
A lovag zsíros, fekete bőrkabátban érezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerdőből.

KERESZTÉNY METÁL:
A lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy Jézus szereti, és felé kellene fordulnia. A sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnő ''köszönetet akar mondani'' a lovagnak, az így válaszol: ''Sajnálom, nem hiszek a házasság előtti szexben''

CYBER-TRASH METÁL:
A lovag egy spéci űrsiklón érkezik, lézerstukkerral berobbantja a kaput, likvidálja a sárkányt egy dezintegrátorral (szegény nyomban cafatokra robban szét), a királylányba lézerkardot dug fel, majd a tér-idő kontinuumért felelős készülékkel konpenzálja az elvesztett időt, visszamegy az időben érkezése pillanatába és ha van kedve, akkor még megcsinálhatja ezt ötvenötször is akár (különféle verziókkal).
Aztán Kovenantot bömböltetve elhúz idegen, de értelmes, esetleg fejlettebb bolygóközi civilizációkat keresni...

SZIMFONIKUS METAL:
A karmester vezetésével vágtatva megérkezik a lovag és a szimfonikus zenekar tagjai egy kisebb orosz férfikórus kisértetében (közben A walkürök lovaglását játszák), rátámadnak a sárkányra,akinek semmi esélye.A sárkány megdöglik.A sikert megünneplik,jól beboroznak,besöröznek,bepálinkáznak stb. . A buli közben kiszúrják a sarokban egyedül ücsörgélő,megszeppent királylányt. ''Ihletük'' támad,a királylánynak semmi esélye...

NU METÁL:
A lovag megérkezik raszta hajjal és egy hatalmas spanglival a kezében, megkínálja a sárkányt, az attól úgy betép, hogy menten elalszik. a lovag is kikészül. közben a DJ fegyverhordozó ''megszkreccseli'' a királylányt. másnap reggelre a királylány rég el van fejlejtve a sárkány meg a lovag pedig együtt lazulnak, míg meg nem halnak.

GOTHIC METAL:
A lovag hosszú, fekete lebernyegben, fehérre meszelt arccal ( a la Eric Clayton ) érkezik. A vár köré von egy nagy, fekete sötétítőfüggönyt, majd sejtelmes gyertyafényeket gyújt és síron túli, hátborzongató hangokat csal elő a gitárjából, amelytől a sárkány és a királylány is szívinfarktust kapnak. A lovag mindkettejüket végső nyugalomra helyezi a vár titkos kazamatáiban lévő kriptában, és továbbmegy a következő vár felé...

GORE METÁL:
A lovag eljön, levágja a sárkányt, a beleit kiteregeti a kastély előtti mezőn, magáévá teszi a királylányt, megfojtja, magáévá teszi a holttestet, fölvágja a hasát és megeszi a belsőségeit, harmadjára is magáévá teszi, a holttestet felgyújtja, majd végezetül negyedjére is magáévá teszi.

LOVE METÁL:
A lovag feszes bőrnadrágban és félig kigombolt ingben érkezik. fél órán át énekli,hogy mennyire szereti a királylányt, végül a sárkány meghatódik és beengedi a lovagot. Később a lovagnak és a királylánynak gyerekük születik és a sárkányt választják keresztapjának.

METALCORE:
A lovag végignézi a heavy-metal lovag és a death-metal lovag trükkjeit, jegyzetel, gyakorol tükör előtt, aztán egy nagy kiadó támogatásával megveszi az egész kastélyt királylányostul, és kiadnak egy utánérzéses lemezt a sárkány korábbi eseteiről szóló dalokkal. A királylány széjjelvarva tök jól néz ki.

EXPERIMENTAL METAL/POSZTROCK:
A lovag nem ezt a kastélyt, nem ezt a királylányt, nem ezt a lovagos érthetetlenséget akarja, a sárkány nem elég vad, a királylány nem elég hisztérikus, és amúgy sem ilyesmiket ad le az MTV2.
Viszont a kastély kőfalán felfutó repkények biológiája a hangyák vonulásával , hm na talán ez jó lesz, gondolja.

EMO:
A lovag meggondolja magát, nem támad a sárkányra mert bejön neki mind a sárkány, mind a királylányka. És miközben bánatát dalba önti, sírva fakad, mert lekopott a körömlakkja és a haja is szétesett.

RAGGA PUNK METAL:
A lovag a vizesárokban discman-en végignyomat 3 Damian Marley albumot, és azon filózik vajon van-e elég gandzsa az asszonynak is...erre kirohan a sárkány és beleordítja a lovag arcába: Nobody gets out of dis ya pit alive....Nobody no body gets out alive. Majd egy határozott mozdulattal lenyúlja a cd-t meg a gyepet és visszaugrál a kastélyba...


ez nagyon ottvan biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 10 2008 11:18am
Quote (OWeRLoRD @ Mon, Mar 10 2008, 05:41pm)
ez nagyon ottvan biggrin.gif


Go Back To Magyar Topic List
Prev13132333435397Next
Add Reply New Topic New Poll