d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1319631973198319932003310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Oct 13 2020 03:28am
Quote (Coolface @ 13 Oct 2020 03:47)
5nap trade+corruptolas/farolas
80ex invest
nicebuild
https://i.imgur.com/NO031zO.png


jo sok lofasz van a kepernyo tetejen. nekem kb 2 aktiv van :)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 13 2020 04:07am
Quote (MarcusD @ Oct 13 2020 11:14am)
hát így hirtelen nem állnék neki 8 db mana reserve jewelt selfcorruptolni

kb mennyiből lett meg?


kb 300
1-4c jewelek btw

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 13 2020 06:34am
Quote (vtibor @ Oct 13 2020 11:28am)
jo sok lofasz van a kepernyo tetejen. nekem kb 2 aktiv van :)


csinálsz egy ilyen buildet és nem kell fűtésszámlát fizetni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 13 2020 08:11am
Quote (Coolface @ 13 Oct 2020 10:34)
magamnak corruptoltam jeweleket, ringet, shieldet, shavront
amugy 300+ ex build


hat en herald ligaban probaltam, kb 5 shav brickelt, aztan inkabb meguntam
shield 10+
amugy en nem hajtok erre a massziv -reservere, eleg nekem a 13 aura ami van
+1aura iszonyat nagy melo, nem is nagyon erdekel tbh, nekem jobban bejon, hogy 3-4 jo statos jeweljeim vannak. max 1 aspect lenne jo, tobbi nocare de tneyleg
amire nekem kell, arra hibatlan
5.6k es, 90resist, 90physred, chaos most csak 40 korul van atziri flaskkel, minden szirszarral van 20m dps. sirus par sec alatt phasel, voltam 5orb t17 mapot, az se volt gaz. bar en tankosat akartam, mert vd random kapta az 1 shotokat, bar gear is tragya volt, foleg harvesthez kepest
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 13 2020 08:33am
Quote (cowding @ Oct 13 2020 02:34pm)
csinálsz egy ilyen buildet és nem kell fűtésszámlát fizetni


vulkan ota eleg jo

Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 13 2020 04:11pm)
hat en herald ligaban probaltam, kb 5 shav brickelt, aztan inkabb meguntam
shield 10+
amugy en nem hajtok erre a massziv -reservere, eleg nekem a 13 aura ami van
+1aura iszonyat nagy melo, nem is nagyon erdekel tbh, nekem jobban bejon, hogy 3-4 jo statos jeweljeim vannak. max 1 aspect lenne jo, tobbi nocare de tneyleg
amire nekem kell, arra hibatlan
5.6k es, 90resist, 90physred, chaos most csak 40 korul van atziri flaskkel, minden szirszarral van 20m dps. sirus par sec alatt phasel, voltam 5orb t17 mapot, az se volt gaz. bar en tankosat akartam, mert vd random kapta az 1 shotokat, bar gear is tragya volt, foleg harvesthez kepest


en 70 exet koltottem cotb gyurukre mire beadta aura corrutptot
kozben lett tobb cast speed/aura effect ami elment 8-10ex/each, igy vegul kb 15exbe kerult a gyuru


le akarom foglalni mgam par hetre, ez megteszi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 13 2020 08:35am
Quote (Coolface @ 13 Oct 2020 16:33)
vulkan ota eleg jo



en 70 exet koltottem cotb gyurukre mire beadta aura corrutptot
kozben lett tobb cast speed/aura effect ami elment 8-10ex/each, igy vegul kb 15exbe kerult a gyuru


le akarom foglalni mgam par hetre, ez megteszi


nekem egyikre ment 8 cast, masikon van 1-33 light dmg :D megneztem mennyi 1 grant zealotry, aztan inkabb hagytam a picsaba
ha lesz alvam, akkor brickelek majd par maligarot
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 13 2020 08:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Oct 2020 16:11)
hat en herald ligaban probaltam, kb 5 shav brickelt, aztan inkabb meguntam
shield 10+
amugy en nem hajtok erre a massziv -reservere, eleg nekem a 13 aura ami van
+1aura iszonyat nagy melo, nem is nagyon erdekel tbh, nekem jobban bejon, hogy 3-4 jo statos jeweljeim vannak. max 1 aspect lenne jo, tobbi nocare de tneyleg
amire nekem kell, arra hibatlan
5.6k es, 90resist, 90physred, chaos most csak 40 korul van atziri flaskkel, minden szirszarral van 20m dps. sirus par sec alatt phasel, voltam 5orb t17 mapot, az se volt gaz. bar en tankosat akartam, mert vd random kapta az 1 shotokat, bar gear is tragya volt, foleg harvesthez kepest


tfw deliriumban mielőtt még mindenki rájött h geci imba az aurastacker, vettem 1 exért egy +2 prismet, aztán 2 héttel később eladtam 8 exért
jó liga volt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 13 2020 08:44am
Quote (MarcusD @ 13 Oct 2020 16:38)
tfw deliriumban mielőtt még mindenki rájött h geci imba az aurastacker, vettem 1 exért egy +2 prismet, aztán 2 héttel később eladtam 8 exért
jó liga volt


en meg 20+ert vettem :D a mostani vmi 5-6ex volt
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 13 2020 08:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Oct 2020 16:44)
en meg 20+ert vettem :D a mostani vmi 5-6ex volt


ez az ára ha metaslave vagy
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 13 2020 08:54am
Quote (MarcusD @ 13 Oct 2020 16:52)
ez az ára ha metaslave vagy


nembaj, belefert. akkor meg mar csak kb pob miatt vettem, total mind1 volt, hgoy 100 vagy 120m dps

szerencsere most nem meta, de azert van par item, ami nagyon el van szallva arban.
pl ilvl84 6passive noncurse cluster

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 13 2020 08:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1319631973198319932003310Next
Add Reply New Topic New Poll