d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13183193203213221141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 6 2013 07:06am
Quote (anyd @ Feb 6 2013 03:05pm)
basznám a csajt igenerőssen


szokták benne mutatni a csöcseit is
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 6 2013 07:08am
Quote (Saenchai @ Feb 6 2013 02:06pm)
szokták benne mutatni a csöcseit is


most nézem az első részt
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 6 2013 07:13am
Quote (anyd @ Feb 6 2013 03:08pm)
most nézem az első részt


én most fejeztem be, nekem bejön
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 6 2013 07:20am
Kicsit idegesítő viszont hogy 10/10 csaj a srác meg ilyen joképü alpha és még gazdag is, nem életszerü

oké így az első rész végére már jobban csípem a gyereket :D

This post was edited by anyd on Feb 6 2013 07:22am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 6 2013 07:22am
Quote (anyd @ Feb 6 2013 03:20pm)
Kicsit idegesítő viszont hogy 10/10 csaj a srác meg ilyen joképü alpha és még gazdag is, nem életszerü


lopni csak a csúnyák tudnak ? : D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 6 2013 07:22am
Quote (anyd @ Feb 6 2013 03:20pm)
Kicsit idegesítő viszont hogy 10/10 csaj a srác meg ilyen joképü alpha és még gazdag is, nem életszerü



nem minden ilyen egyszerű azért :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 6 2013 07:30am
Quote (SnoopDogg @ Feb 6 2013 02:22pm)
lopni csak a csúnyák tudnak ? : D


ott még nem tartottam, azt hittem ilyen elit gyerek
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 6 2013 07:31am
Quote (anyd @ Feb 6 2013 03:30pm)
ott még nem tartottam, azt hittem ilyen elit gyerek


pedig jó kis spoiler kísérlet volt
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 7 2013 05:08am


aninak
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 7 2013 01:36pm
Quote (Saenchai @ 6 Feb 2013 12:08)
Shameless  10/10

az amcsi verziót nézem, az originál angol nem tudom milyen, de az is biztos jó



belenéztem az angolba, az amcsi ezerszer jobb


rakerestem mcoren es shameless - forditas - gyomviragok wtf? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13183193203213221141Next
Add Reply New Topic New Poll