Quote (Taszilo.^ @ Oct 1 2020 09:01pm)
egy nesting ground volt abban a biome-ban, a double turbo action speed charger rhoak voltak amiktol ugy ereztem, hogy nem fair a game
kb semmi mas mod nincs, ami problemat okozna, chain explodom a mobokat szal meg siman van eleg dmg-em
meg hat 600-ig presztizsbol is elmegyek, az meg meg kb 2 tank
hat ja azok eleg idegesitoek
ha tipp erdekel, en ugy szoktam csinalni, hogy ahonnan jovok a nodere azt az utat clearelem, es oda huzom oket ki a sotetbe (flarezek) csak futnak utanam es egy ido utan meghalnak. bent kergetozni a vilagos areaban nem tul hatasos