d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev1318631873188318931903310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Sep 26 2020 10:00am
grand heist vegerol szedett mar ki valaki valami ertekelhetobb cuccot? (1ex+)
nekem csak ilyen vendor tier szarok vannak, currencynel meg 7 silver coin 10 alchemy
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 26 2020 10:15am
ha valaki csak elszórná a kis mapjait hogy ne büdösödjenek a map tabon, pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 26 2020 12:36pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ 26 Sep 2020 18:00)
grand heist vegerol szedett mar ki valaki valami ertekelhetobb cuccot? (1ex+)
nekem csak ilyen vendor tier szarok vannak, currencynel meg 7 silver coin 10 alchemy


nem, de eddig kb csak 5öt runoltam mert gecibugosak, majd letolom az összeset egybe ha fixelik
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 26 2020 12:40pm
Quote (MarcusD @ 26 Sep 2020 20:36)
nem, de eddig kb csak 5öt runoltam mert gecibugosak, majd letolom az összeset egybe ha fixelik


standardben ?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Sep 27 2020 01:08am
13:43-nál dat GS 1 hét után

https://www.youtube.com/watch?v=VmrXFaQ9jPA&ab_channel=Empyriangaming

6 armourer's scrap must have :)))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 28 2020 01:03am
10+ percen at öltem egy t15 purifiert, lassan kene mar több dmg
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Sep 28 2020 08:05am
Freezing pulse miért nem olyan népszerű már? Az alap damja elég jól skalazpdik, a questes jewel is jó melle plusz az új supporttal a fel kepernyot bassza és meg át is megy az enemyken.
Gondolom oka van hogy csak totemhez rakjak Poe ninjan alig látok erre épülő selfcast buildet.
Pedig valami templaron gondolkodtam benne csak mielőtt elbaszok rá X órát gondoltam megmondjatok hol a buktato benne
(Plane hogy ssfben csinalnam)


Koszi
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 28 2020 08:24am
Quote (vtibor @ 28 Sep 2020 16:05)
Freezing pulse miért nem olyan népszerű már? Az alap damja elég jól skalazpdik, a questes jewel is jó melle plusz az új supporttal a fel kepernyot bassza és meg át is megy az enemyken.
Gondolom oka van hogy csak totemhez rakjak Poe ninjan alig látok erre épülő selfcast buildet.
Pedig valami templaron gondolkodtam benne csak mielőtt elbaszok rá X órát gondoltam megmondjatok hol a buktato benne
(Plane hogy ssfben csinalnam)


Koszi


két meta selfcast build van, archmage (ami FPvel nem jó) vagy dot buildek (ignite, ed, vortex, etc.)
a többi mind jobb mineal, totemmel, triggerelve, etc.

sztem semmi nagyon feltűnő baj nem lenne egy selfcast FP builddal ha jó ascendancyt meg itemeket választasz, de endgame mapokon meg bossfightokban már azért éreznéd a problémákat pl h feleannyi dmgd van mint egy mine karinak vagy h mozgás közben 0 dpsed van

nem ajánlanám meleg szívvel senkinek de játszható build
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Sep 29 2020 06:48am
Quote (MarcusD @ 28 Sep 2020 16:24)
két meta selfcast build van, archmage (ami FPvel nem jó) vagy dot buildek (ignite, ed, vortex, etc.)
a többi mind jobb mineal, totemmel, triggerelve, etc.

sztem semmi nagyon feltűnő baj nem lenne egy selfcast FP builddal ha jó ascendancyt meg itemeket választasz, de endgame mapokon meg bossfightokban már azért éreznéd a problémákat pl h feleannyi dmgd van mint egy mine karinak vagy h mozgás közben 0 dpsed van

nem ajánlanám meleg szívvel senkinek de játszható build


Koszi, ezek alapjan inkabb elvetettem az otletet :-)
Par teruleten vegigmentem hatha esik valami, erre lvl15 kornyeken valami random mob kidobra a quill raint.... 3 soxosan baszhatom kb :_( ranger se leszek igy
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 29 2020 07:15am
Quote (vtibor @ 29 Sep 2020 14:48)
Koszi, ezek alapjan inkabb elvetettem az otletet :-)
Par teruleten vegigmentem hatha esik valami, erre lvl15 kornyeken valami random mob kidobra a quill raint.... 3 soxosan baszhatom kb :_( ranger se leszek igy


vorici 350 jewellerért 6socketeli neked, aztán lehet 6linkelni

de amúgy a toxic raint ajánlom, nagyon easy leveling, tier1-5 mapokon is darál 4linken, lategamebe iszonyat jól scalel és 0 uniq kell hozzá

akár ki is lehet farmolni a porcupine cardot (6link short bow), egészen oké a droprateje, és +2 bowot tudsz majd csinálni essencel ami elvisz lvl 90+ig simán, de egy 6l quill rain is oké
Go Back To Magyar Topic List
Prev1318631873188318931903310Next
Add Reply New Topic New Poll