d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1318031813182318331845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2014 08:51am
nem is tudom, hogy a csaj vagy fahrii a durvább :DD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 28 2014 08:51am
Quote (fahrii @ 28 Jun 2014 16:47)
Nem, multkor mondta h szakítani kene, mondom ok. Mondta h majd nehany het múlva, mondom ok. Le is zártuk a temat.


pedig rohadtul megerne lezarni, ez mar csak szenvedes. aztan idovel jon egy jobb csaj es maris mashogy allsz mindenhez.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 08:53am
nehéz kilépni a megszokottból
én is hiába tudom mi lenne a normális
nem merek nem akarok és annyira nem hogy szarok is bele
de ez így nem vezet sehova
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 28 2014 08:56am
Quote (ecneB @ Jun 28 2014 02:51pm)
pedig rohadtul megerne lezarni, ez mar csak szenvedes. aztan idovel jon egy jobb csaj es maris mashogy allsz mindenhez.


bence 7éve dióhéjban
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 28 2014 08:57am
Quote (rapiddani @ 28 Jun 2014 16:56)
bence 7éve dióhéjban


4.5*
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 28 2014 09:52am
még 20 ilyen játékot pls

"featured game" xd
http://www.twitch.tv/directory/game/TOME%3A%20Immortal%20Arena
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 28 2014 10:30am
Quote (ecneB @ 28 Jun 2014 15:51)
pedig rohadtul megerne lezarni, ez mar csak szenvedes. aztan idovel jon egy jobb csaj es maris mashogy allsz mindenhez.


Tudom én, de ennyi idő alatt csak összeszoktunk, mindeketten tudjuk h így nem frankó.
Szal kb úgy toljuk hogy amíg nem jön más....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 28 2014 10:32am
Quote (fahrii @ 28 Jun 2014 18:30)
Tudom én, de ennyi idő alatt csak összeszoktunk, mindeketten tudjuk h így nem frankó.
Szal kb úgy toljuk hogy amíg nem jön más....


pl ha elméleti síkon valaki bekopogna hozzád, hogy nem bír kinyitni egy borosüveget, vele összejönnél?
de srsly, amíg ezt nem zárod le, nem fogsz új után keresni, mert így kényelmes. semmi értelme
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 28 2014 10:32am
Quote (fahrii @ 28 Jun 2014 18:30)
Tudom én, de ennyi idő alatt csak összeszoktunk, mindeketten tudjuk h így nem frankó.
Szal kb úgy toljuk hogy amíg nem jön más....


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 28 2014 10:34am
Quote (tevetava @ 28 Jun 2014 17:32)
pl ha elméleti síkon valaki bekopogna hozzád, hogy nem bír kinyitni egy borosüveget, vele összejönnél?
de srsly, amíg ezt nem zárod le, nem fogsz új után keresni, mert így kényelmes. semmi értelme


amúgy azt a csajt se értettem... mivel van pasija
ma is szembejöttek velem amikor kiköltöztem a koliból

szal az is lehet nem volt semmi hátsószándék, csak tényleg nem tudta kinyitni... xD

This post was edited by fahrii on Jun 28 2014 10:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1318031813182318331845001Next
Closed New Topic New Poll