Quote (tevetava @ 28 Jun 2014 17:32)
pl ha elméleti síkon valaki bekopogna hozzád, hogy nem bír kinyitni egy borosüveget, vele összejönnél?
de srsly, amíg ezt nem zárod le, nem fogsz új után keresni, mert így kényelmes. semmi értelme
amúgy azt a csajt se értettem... mivel van pasija
ma is szembejöttek velem amikor kiköltöztem a koliból
szal az is lehet nem volt semmi hátsószándék, csak tényleg nem tudta kinyitni... xD
This post was edited by fahrii on Jun 28 2014 10:36am