Quote (Smat @ 29 Jun 2012 07:25)
Németek. :C
Bibotelli egy évben egyszer játszik jól, akkor is az én csapatom ellen.

azért te sem gondolod komolyan hogy egy évben egyszer játszik jol...
Quote (lacoking @ 25 Jun 2012 18:14)
kár , hogy a következő körbe el lesznek gázolva

lacikám volt gázolás csak a másik iránybol
This post was edited by Inakwo on Jun 29 2012 01:20am