d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1317318319320321397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2011 12:42pm
Quote (Ad4mz @ 3 Oct 2011 19:37)
Férfi pisztollyal, álarcban.
-Bankrablás!
-De Uram ez spermabank!
-Tudom! Hölgyem vegyen ki a hűtőből egy fiolát és igya meg!
-De......
- Semmi de! Ha nem issza meg lelövöm.
A nő megijed és megissza.
- Még egyet!
- Azt már nem!
- Lövök!
A nő azt is megissza.
A férfi leveszi az álarcot a nő elámul mert a férje az.
Nevetve mondja a férj:
-Na látod ugye letudod nyelni b. meg ha akarod


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2011 12:43pm
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2011 20:42)
:DDDDDDDDDDD


az a durva, hogy én is nevettem rajta
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 3 2011 12:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Oct 2011 20:43)
az a durva, hogy én is nevettem rajta


és az miért durva?
téged is kényszerítettek már rá?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2011 12:47pm
Quote (Ad4mz @ 3 Oct 2011 20:47)
és az miért durva?
téged is kényszerítettek már rá?


nem, csak elvileg szar viccek topic

/e: engem nem kell kénszeríteni :blush:

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 3 2011 12:48pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 3 2011 12:48pm
Quote (Ad4mz @ 3 Oct 2011 20:37)
Férfi pisztollyal, álarcban.
-Bankrablás!
-De Uram ez spermabank!
-Tudom! Hölgyem vegyen ki a hűtőből egy fiolát és igya meg!
-De......
- Semmi de! Ha nem issza meg lelövöm.
A nő megijed és megissza.
- Még egyet!
- Azt már nem!
- Lövök!
A nő azt is megissza.
A férfi leveszi az álarcot a nő elámul mert a férje az.
Nevetve mondja a férj:
-Na látod ugye letudod nyelni b. meg ha akarod


Elsírtam magam a röhögéstől. :DDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2011 12:48pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Oct 2011 20:47)
nem, csak elvileg szar viccek topic


a ker topik meg a címe alapján senkit nem kellene, hogy érdekeljen, mégis ott megy a chat
LAWYER'D
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 5 2011 10:21am
Székely fiú az apjához:

- Mit csinál édesapám?

- Simogatom a kutyát!

- De hiszen benne van a pöcse a seggébe...

- Óhhh, észre se vettem...
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 5 2011 10:54am
Egy nő a nőgyógyásznál széthúzza a blúzát:
- Nézze doktor úr, mióta a hormonkezelést ad, nagyon szőrösödik a mellem.
- Asszonyom, sajnos ez a kezelés mellékhatása. A hasa is szőrös?
- Igen, egészen a tökömig...
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2011 11:26am
Platón és Arisztotelész beszélgetnek:
- Ha lenne whiskey, innék.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 5 2011 11:42am
Mért rövid a malac nyaka?

Azért, hogy amikor dugod, a fülébe tudd súgni, hogy szeretlek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317318319320321397Next
Add Reply New Topic New Poll