d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1317318319320321353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 07:44am
Quote (Vharimatras @ Sat, 25 Jul 2009, 12:02)
screenezd le mit ír ki és postold hátha akkor többet tudunk mondani


Ezt csak az európainál, a többi csont nélkül fut



This post was edited by Blade74 on Jul 25 2009 07:46am
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2009 07:47am
Quote (Blade74 @ Sat, 25 Jul 2009, 15:44)
Ezt csak az európainál, a többi csont nélkül fut

http://img216.imageshack.us/img216/8423/nvtelen.jpg


az ip-d bannolva van, várj pár napot és jó lesz
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 07:48am
Quote (maybeimhere @ Sat, 25 Jul 2009, 13:47)
az ip-d bannolva van, várj pár napot és jó lesz


5 napja ez van !
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Jul 25 2009 08:00am
Quote (Blade74 @ Sat, 25 Jul 2009, 15:48)
5 napja ez van !


nekem 2 hónapig volt
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 08:06am
Quote (maybeimhere @ Sat, 25 Jul 2009, 14:00)
nekem 2 hónapig volt


De mire fel bannolják az IP címemet?

Ha heti 10-15 órát nyomulok vele, lehet sokat is mondtam
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Jul 25 2009 09:20am
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 02:06pm)
De mire fel bannolják az IP címemet?

Ha heti 10-15 órát nyomulok vele, lehet sokat is mondtam


nem tetszett nekik az arcod
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 25 2009 10:27am
nvm rajöttem

This post was edited by Klontar on Jul 25 2009 10:42am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2009 11:05am
Quote (Klontar @ Sat, 25 Jul 2009, 17:27)
nvm rajöttem


nem jön be a sziged
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 25 2009 11:08am
Quote (Blade74 @ Sat, 25 Jul 2009, 16:06)
De mire fel bannolják az IP címemet?

Ha  heti 10-15 órát nyomulok vele, lehet sokat is mondtam


http://eu.blizzard.com/legacywebform/legacy.html?locale=en_GB

Töltsd ki, küldd el.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 25 2009 11:38am
Quote (Blade74 @ Sat, 25 Jul 2009, 16:06)
De mire fel bannolják az IP címemet?

Ha  heti 10-15 órát nyomulok vele, lehet sokat is mondtam


ugyan így jártál, egy játékban álltam 30 percet, aztán kidobáltam 20 spirit packot, és mikor kiléptem ugyanez az üzi fogadott... nálam is két hónapig tartott, pont előző ladder végén
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317318319320321353Next
Closed New Topic New Poll