d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1317831793180318131825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2014 07:49am
Quote (tevetava @ 28 Jun 2014 15:48)
reported


kösz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 28 2014 07:51am
lehet, hogy nyitott ablaknál vertem, miközbe be volt kapcsolva a hangszóró, lent meg játszanak a gyerekek :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 07:52am
Quote (tevetava @ Jun 28 2014 01:51pm)
lehet, hogy nyitott ablaknál vertem, miközbe be volt kapcsolva a hangszóró, lent meg játszanak a gyerekek :s


mikor mész el állj ki az ablakba és spricceld rájuk
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 08:06am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 14:52)
mikor mész el állj ki az ablakba és spricceld rájuk


XDDDDDVICCESXDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 08:11am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 02:06pm)
XDDDDDVICCESXDDDD


igen, az
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 08:16am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 15:11)
igen, az


nem nem az
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 08:18am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 02:16pm)
nem nem az


de igen, az
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 28 2014 08:24am
Itt van hugom 18 eves bnője, trécselnek a szomszéd szobában, úgy érzem elkerülhetetlen az éc.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2014 08:24am
Quote (fahrii @ 28 Jun 2014 16:24)
Itt van hugom 18 eves bnője, trécselnek a szomszéd szobában, úgy érzem elkerülhetetlen az éc.


kúrd meg
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 28 2014 08:26am
Quote (fahrii @ Jun 28 2014 04:24pm)
Itt van hugom 18 eves bnője, trécselnek a szomszéd szobában, úgy érzem elkerülhetetlen az éc.


darabold fel es add el a szerveit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317831793180318131825001Next
Closed New Topic New Poll