Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:43pm)
ajaj valaki vergődik ne állj le plz
ja értem így már mindjárt más, nem semmi
böfögsz kettőt a semmiről
ez vagy te
inb4 huhuhauahhuaha hu de jot nevetek, hogy erőlködsz jaj de jó, 2 órán keresztül hergellek, ez nekem jó huhuahah, ne állj le plz