d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1317631773178317931805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:31am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 13:29)
te bezzeg már a gyárba robotolsz
gg, nem semmi teljesítmény


igen ez pont így van de sajna nem mindenki olyan csődtömeg hogy 70k/hónap :sss
gg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:35am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:31pm)
igen ez pont így van de sajna nem mindenki olyan csődtömeg hogy 70k/hónap :sss
gg


inkább keresek 70k-t egy nyugis melohelyen mint 90k-t a szalag mellett
nem is csodálom, hogy mindig ilyen feszült vagy
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:36am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 13:35)
inkább keresek 70k-t egy nyugis melohelyen mint 90k-t a szalag mellett
nem is csodálom, hogy mindig ilyen feszült vagy


mesélj még
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:42am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:36pm)
mesélj még


fáj az igazság
vered a nyálad 24/7 csak éppen senki nem tudja mire
nem tudom melyikőnk szánalmasabb
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:43am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 13:42)
fáj az igazság
vered a nyálad 24/7 csak éppen senki nem tudja mire
nem tudom melyikőnk szánalmasabb


:fume:
ajaj valaki vergődik ne állj le plz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:46am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:43pm)
:fume:
ajaj valaki vergődik ne állj le plz


ja értem így már mindjárt más, nem semmi
böfögsz kettőt a semmiről
ez vagy te

inb4 huhuhauahhuaha hu de jot nevetek, hogy erőlködsz jaj de jó, 2 órán keresztül hergellek, ez nekem jó huhuahah, ne állj le plz
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:48am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 13:46)
ja értem így már mindjárt más, nem semmi
böfögsz kettőt a semmiről
ez vagy te

inb4 huhuhauahhuaha hu de jot nevetek, hogy erőlködsz jaj de jó, 2 órán keresztül hergellek, ez nekem jó huhuahah, ne állj le plz


még
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:49am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:48pm)
még


költsd rám az egész délutánod
ne hagyd, hogy az enyém legyen az utolsó szó
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:50am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 13:49)
költsd rám az egész délutánod
ne hagyd, hogy az enyém legyen az utolsó szó


nem fogom nyugi
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 28 2014 06:51am
Quote (Senee @ Jun 28 2014 12:49pm)
költsd rám az egész délutánod
ne hagyd, hogy az enyém legyen az utolsó szó


Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:50pm)
nem fogom nyugi


szervusztok, mi itt a probléma, tudok segíteni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317631773178317931805001Next
Closed New Topic New Poll