d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1317531763177317831795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 28 2014 05:53am
Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 01:47pm)
a társaság + utána lévő bulik ingyen kaja/szállás/ALKOHOL!!! + ott hagyott cuccok/piák miatt éri meg főleg


azert vmi random ismeretlen piajaba beleinni.... de te tudod.
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 28 2014 05:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Jun 2014 12:53)
azert vmi random ismeretlen piajaba beleinni.... de te tudod.


csomószor foglalnak le nem tudom milyen okból kifolyólag bontatlan töményeket amiket a végén szétosztanak, az ingyen pia meg azt jelenti, hogy van egy sör sátor pl és oda csak az ott dolgozók mehetnek ingyen sörért.
ofc nem arra gondoltam, hogy majd ott hagy valaki fél üveg sört aztán felkapom és megiszom :D
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 28 2014 05:58am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 12:52)
ezekből csak az otthagyott cuccok meg esetleg a free kaja érdekelne
de anya főztje jobb
meg gondolom intel i7 procikat nem hagynak ott
se inverteres LG klímát
:XD
bár pár hiperszuper telefonért jo pénzt lehetne kapni


telefonok + cipők :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:00am
Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 11:58am)
telefonok + cipők :D


hátha otthagynak vmi nöt is
meg lehet dugni azt utána elássátok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2014 06:08am
tropico 4 milyen? 3.74 most steamen
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 28 2014 06:14am
birom hogy vásárolgat az anyja pénzéből a balfasz =d
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2014 06:21am
Quote (RRC @ Jun 28 2014 01:08pm)
tropico 4 milyen? 3.74 most steamen


Fillrrt se
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2014 06:22am
Quote (szabika @ 28 Jun 2014 14:21)
Fillrrt se


ty
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 06:29am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 28 2014 12:14pm)
birom hogy vásárolgat az anyja pénzéből a balfasz =d


te bezzeg már a gyárba robotolsz
gg, nem semmi teljesítmény
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2014 06:30am
videóvágásra melyik az egyszerűbben kezelhető? Csak tök alap dolgokra kell
    sony vegas
    adobe premier
?

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 28 2014 06:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317531763177317831795001Next
Closed New Topic New Poll