Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Jun 2014 12:53)
azert vmi random ismeretlen piajaba beleinni.... de te tudod.
csomószor foglalnak le nem tudom milyen okból kifolyólag bontatlan töményeket amiket a végén szétosztanak, az ingyen pia meg azt jelenti, hogy van egy sör sátor pl és oda csak az ott dolgozók mehetnek ingyen sörért.
ofc nem arra gondoltam, hogy majd ott hagy valaki fél üveg sört aztán felkapom és megiszom
