d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1317431753176317731785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 05:30am
Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 11:19am)
összejött minden ! ! !  színpadépítés és egyéb staff feladatok király pénzért !  VOLT + Sound + Sziget


tudnál adni egy keveset
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2014 05:31am
Quote (GeneralTT @ 28 Jun 2014 13:19)
összejött minden ! ! !  színpadépítés és egyéb staff feladatok király pénzért !  VOLT + Sound + Sziget


Ismeroson keresztul? Regen en is jelentkeztem ilyenekre, de csak csokosokat hivnak. =(

This post was edited by Baleee on Jun 28 2014 05:31am
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 28 2014 05:36am
Quote (Baleee @ 28 Jun 2014 12:31)
Ismeroson keresztul? Regen en is jelentkeztem ilyenekre, de csak csokosokat hivnak. =(


Ja, ismerős által jött össze

Quote (Senee @ 28 Jun 2014 12:30)
tudnál adni egy keveset


minek ha van wow meg kóla

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 05:38am
Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 11:36am)
Ja, ismerős által jött össze



minek ha van wow meg kóla


h legyen mégtöbb
minek neked annyi pénz
gondolj másokra is
tegyél jót velem
tarts el
belém jobban kell
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 28 2014 05:40am
Quote (Senee @ Jun 28 2014 12:38pm)
h legyen mégtöbb
minek neked annyi pénz
gondolj másokra is
tegyél jót velem
tarts el
belém jobban kell


pont hogy beléd kevésbé kell, a selejteket minek etetni
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 28 2014 05:41am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 12:38)
h legyen mégtöbb
minek neked annyi pénz
gondolj másokra is
tegyél jót velem
tarts el
belém jobban kell


"annyi pénz" nem tudom honnan veszed, hogy én teli vagyok :D
kb 5-6hét alatt fogok keresni 150-200at (napi 10ezer - 12óra munkáért) aztán megint kereshetek munkát lel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 05:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 28 2014 11:40am)
pont hogy beléd kevésbé kell, a selejteket minek etetni


reported, lovalld csak bele magad, nem elég a 40%
járj el dühkezelő tanfolyamra


Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 11:41am)
"annyi pénz" nem tudom honnan veszed, hogy én teli vagyok :D
kb 5-6hét alatt fogok keresni 150-200at (napi 10ezer - 12óra munkáért) aztán megint kereshetek munkát lel


jol van csak viccelek
annyi pénzt siman megerdemelsz ennyi munkaert
en nem vallalnam pl
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 28 2014 05:45am
Quote (Senee @ Jun 28 2014 12:42pm)
reported, lovalld csak bele magad, nem elég a 40%
járj el dühkezelő tanfolyamra




jol van csak viccelek
annyi pénzt siman megerdemelsz ennyi munkaert
en nem vallalnam pl


fáj az igazság?
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 28 2014 05:47am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 12:42)
reported, lovalld csak bele magad, nem elég a 40%
járj el dühkezelő tanfolyamra




jol van csak viccelek
annyi pénzt siman megerdemelsz ennyi munkaert
en nem vallalnam pl


a társaság + utána lévő bulik ingyen kaja/szállás/ALKOHOL!!! + ott hagyott cuccok/piák miatt éri meg főleg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 05:52am
Quote (GeneralTT @ Jun 28 2014 11:47am)
a társaság + utána lévő bulik ingyen kaja/szállás/ALKOHOL!!! + ott hagyott cuccok/piák miatt éri meg főleg


ezekből csak az otthagyott cuccok meg esetleg a free kaja érdekelne
de anya főztje jobb
meg gondolom intel i7 procikat nem hagynak ott
se inverteres LG klímát
:XD
bár pár hiperszuper telefonért jo pénzt lehetne kapni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317431753176317731785001Next
Closed New Topic New Poll