Quote (ElCapitano @ Jun 28 2014 06:13am)
Ezt csak az adott világon belül lehet megérteni. A mi kultúránkból már kiveszőben van ez a mentalitás, hogy ha választani kell hogy A vagy B akkor azt mondod A és aki B-t mond annak elvágod a torkát. Mi meg a másik végletbe süllyedtünk "háát a vagy b de nem tudom a is jó meg b de inkább a vagy b nemtudom" nem igazán értjük milyen amikor van hite valakinek. Mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya és ez nem nyugat vagy kelet kérdése.
pont emiatt imo mi már közelebb vagyunk a megoldáshoz.. az más kérdés, hogy lehet belebukunk
de semmi sem olyan egyszerű, hogy A vagy B
a világon semmi sem fekete és fehér
annyira nem, hogy pont ebbe bukunk majd bele.. a végtelenségig lehetne elemezgetni mindent ugyanis mert sosincs semminek vég (tudományban ez esetleg előre visz, de jogban meg ilyen szarságokban nem biztos)
vagy fasztudja
sztem úgy szar az egész ahogy van