d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1317131723173317431755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 27 2014 03:40pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jun 2014 23:35)
virágboltos win. gyárilag éces. Azon a gumi már nem segít.
Ráadásul ami ellen a nod megvéd, azt ésszel is elkerülheted.
Amitől meg nem véd, az ellen meg felesleges.



++


lehet újrarakom a gépet, hátha jobb lesz, bár már öt éves, és eléggé intenzív használat alatt volt..
miben jobb a win8 beépíttet security szarja, mint bármi más?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2014 03:52pm
Quote (tevetava @ Jun 27 2014 10:36pm)
hanem?


barátnő
barát
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 27 2014 05:00pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 27 2014 05:02pm
Quote (tevetava @ 27 Jun 2014 22:50)
rendben, tegyük föl, hogy vírusos a gépem
van rajta nod32, meg minden faszom védelem
mégis mit kéne tennem ilyenkor?


rakj fel egy negrót vagy mit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 27 2014 10:41pm
beleolvastam mi ez a siíta meg szunnita faszság
megnézném btw hány tudja a sok tard közül, hogy valójában miért is az ami, hogy mohamed családját v nagybátyját mittomen kalifaként elismerik h 852-861 uralkodott meg etc

sztem a legtöbb tard csak beleszületik ebbe és azt se tudja minek öl kb mint a cigányok
illetve de, tudja; azért mert ök is ölnek minket

és ez a gyülölet valszeg ott kezdödött el, hogy régen kit ismertek el kalifának meg kit nem és most ezért ölik egymást mert már odáig gyürüzött a gyülölethelikopter
idiota emberek idiota vallásai
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 27 2014 11:42pm
Quote (Senee @ Jun 28 2014 05:41am)
beleolvastam mi ez a siíta meg szunnita faszság
megnézném btw hány tudja a sok tard közül, hogy valójában miért is az ami, hogy mohamed családját v nagybátyját mittomen kalifaként elismerik h 852-861 uralkodott meg etc

sztem a legtöbb tard csak beleszületik ebbe és azt se tudja minek öl kb mint a cigányok
illetve de, tudja; azért mert ök is ölnek minket

és ez a gyülölet valszeg ott kezdödött el, hogy régen kit ismertek el kalifának meg kit nem és most ezért ölik egymást mert már odáig gyürüzött a gyülölethelikopter
idiota emberek idiota vallásai


Mert mohamed unokaoccset alit mrgbukttatta az omajjad dinasztia es ezzel vegetert a valsztktt khalifak sora, az omajjad csalad uralkodott
De alinak is maradtak kovetoi azok a szunnitak az omajjadosok meg a siitak
Vagy forditva
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 28 2014 12:13am
Quote (Senee @ 28 Jun 2014 06:41)
beleolvastam mi ez a siíta meg szunnita faszság
megnézném btw hány tudja a sok tard közül, hogy valójában miért is az ami, hogy mohamed családját v nagybátyját mittomen kalifaként elismerik h 852-861 uralkodott meg etc

sztem a legtöbb tard csak beleszületik ebbe és azt se tudja minek öl kb mint a cigányok
illetve de, tudja; azért mert ök is ölnek minket

és ez a gyülölet valszeg ott kezdödött el, hogy régen kit ismertek el kalifának meg kit nem és most ezért ölik egymást mert már odáig gyürüzött a gyülölethelikopter
idiota emberek idiota vallásai


Ezt csak az adott világon belül lehet megérteni. A mi kultúránkból már kiveszőben van ez a mentalitás, hogy ha választani kell hogy A vagy B akkor azt mondod A és aki B-t mond annak elvágod a torkát. Mi meg a másik végletbe süllyedtünk "háát a vagy b de nem tudom a is jó meg b de inkább a vagy b nemtudom" nem igazán értjük milyen amikor van hite valakinek. Mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya és ez nem nyugat vagy kelet kérdése.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2014 12:18am
Quote (ElCapitano @ Jun 28 2014 07:13am)
Ezt csak az adott világon belül lehet megérteni. A mi kultúránkból már kiveszőben van ez a mentalitás, hogy ha választani kell hogy A vagy B akkor azt mondod A és aki B-t mond annak elvágod a torkát. Mi meg a másik végletbe süllyedtünk "háát a vagy b de nem tudom a is jó meg b de inkább a vagy b nemtudom" nem igazán értjük milyen amikor van hite valakinek. Mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya és ez nem nyugat vagy kelet kérdése.


De igazabol meg rengeteg mindenben elorebb vagyunk
Egy csaj irta aki szaudarabiaban tanit az egyetemen, hat mesel erdekes dolgokat
Noknek kb semmi joga sincs meg jogositvanyuk sem lehet
A bennszulottek eleg gazdagok az olaj miatt ketkezi munkat egyaltalan nem vegez egyikuk sem mindent a bevandorlok csinalnak
akik viszont kb ehberert dolgoznak egesznap a napon amikor a homero 50 fokig kuszik arnyekban...
En egyedul talan UAET neznem meg ok jobban "openminded" mint pl szaudarabia de joshi errol biztos sokkal tobbet tudna irni
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 28 2014 12:37am
Quote (Vismajor @ 28 Jun 2014 08:18)
De igazabol meg rengeteg mindenben elorebb vagyunk
Egy csaj irta aki szaudarabiaban tanit az egyetemen, hat mesel erdekes dolgokat
Noknek kb semmi joga sincs meg jogositvanyuk sem lehet
A bennszulottek eleg gazdagok az olaj miatt ketkezi munkat egyaltalan nem vegez egyikuk sem mindent a bevandorlok csinalnak
akik viszont kb ehberert dolgoznak egesznap a napon amikor a homero 50 fokig kuszik arnyekban...
En egyedul talan UAET neznem meg ok jobban "openminded" mint pl szaudarabia  de joshi errol biztos sokkal tobbet tudna irni


Igen csak hajlamosak vagyunk mindent a saját mércénkkel mérni, lehet adott esetben egy "elnyomott" nő meghalna a férjéért és vica versa. Persze nem látok bele és lehet kurvára szenvednek csak szerintem elég unalmas már ez a "minden ami szabad, liberális, demokratikus az jó és minden ami fundamentalista, abszolutista, tradicionális az rossz" hozzállás.

Lásd Irakban is amióta "felszabadultak" virágzik a demokrácia meg a boldogság, nem. A saját értékrendünket nem lehet exportálni, sokan nagyon naivak, ahogy volt ez Egyiptomban is, hajlamosak vagyunk minden forradalommal azonosulni, mert nekünk a francia forradalom annyira távoli és elvont dolog már hogy nem emlékszünk az árnyoldalaira és kudarcára.

This post was edited by ElCapitano on Jun 28 2014 12:39am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2014 12:56am


kösz obama
egyébként ha valaki még nem ismeri akkor ajánlom az egész channelt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1317131723173317431755001Next
Closed New Topic New Poll