Quote (tevetava @ 27 Jun 2014 22:50)
rendben, tegyük föl, hogy vírusos a gépem
van rajta nod32, meg minden faszom védelem
mégis mit kéne tennem ilyenkor?
virágboltos win. gyárilag éces. Azon a gumi már nem segít.
Ráadásul ami ellen a nod megvéd, azt ésszel is elkerülheted.
Amitől meg nem véd, az ellen meg felesleges.
Quote (Anarkin @ 27 Jun 2014 22:59)
első körben letörölném az összes programot aminek vírusirtáshoz van köze
aztán feltennék egy win8-at amiben alapból megvan minden Windows Security Essentials + Windows Defender és 0 cput eszik
++