d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13163173183193201141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 04:49pm
Quote (SnoopDogg @ 5 Feb 2013 00:48)
ok, meglesem
még csak most kezdődnek majd bedurvulni a dolgok : D


az a baj, hogy kb 1,5-2 eve neztem, de azert nagyjabol emlekszem a dolgokra.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 04:50pm
Quote (ecneB @ 4 Feb 2013 23:42)
ty, kozben talaltam normalis releaset is, ami minden kovetelmenyemnek megfelel. nem is tudom miert hagytam abba, lol.. gecire bejott a sorozat.
amugy neked be fog jonni a the wire is, nezz majd utana


van már forrás? mert van egy file-om amit át tudok küldeni és arról szedheted.
már nem tudom, hogy pontosan honnan van, de szokott jönni rendesen. (mind a 7 évad, igaz, nem hd - de rendben van)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 04:50pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:49am)
az a baj, hogy kb 1,5-2 eve neztem, de azert nagyjabol emlekszem a dolgokra.


semmire nem kell emlékezned azon kívül, h vic megölte Terryt (egyik spicli a kommandóból) + kirabolták a pénzvonatot ~
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 04:52pm
Quote (SnoopDogg @ 5 Feb 2013 00:50)
semmire nem kell emlékezned azon kívül, h vic megölte Terryt (egyik spicli a kommandóból) + kirabolták a pénzvonatot ~


y, meg az egyik csoka rendesen kivolt (gyomorfekely etc)
Quote (TassassinHc @ 5 Feb 2013 00:50)
van már forrás? mert van egy file-om amit át tudok küldeni és arról szedheted.
már nem tudom, hogy pontosan honnan van, de szokott jönni rendesen. (mind a 7 évad, igaz, nem hd - de rendben van)


ty, de mar szedem is (ncore-on talaltam meg vegul egy normalis release-t)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 04:53pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 23:50)
semmire nem kell emlékezned azon kívül, h vic megölte Terryt (egyik spicli a kommandóból) + kirabolták a pénzvonatot ~


terryt még az első évad első részében, nem?
moneytrain pedig 2. évad utolsó része - és nyúlik végig a 3. évadon is

terry miért olyan érdekes? :D


btw
Strike Team =/= kommandó ^^



Quote (ecneB @ 4 Feb 2013 23:52)
y, meg az egyik csoka rendesen kivolt (gyomorfekely etc)

ty, de mar szedem is (ncore-on talaltam meg vegul egy normalis release-t)


az Lem.

This post was edited by TassassinHc on Feb 4 2013 04:54pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 04:53pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:52am)
y, meg az egyik csoka rendesen kivolt (gyomorfekely etc)

ty, de mar szedem is (ncore-on talaltam meg vegul egy normalis release-t)


ja, de amúgy nem számít : D (bocs a spoilerért)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 4 2013 05:02pm
Bence nemhogy az OZ-t nézné :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 05:04pm
Quote (Ghostmasterq @ 5 Feb 2013 01:02)
Bence nemhogy az OZ-t nézné :(


oly keves ido.. :c

ezt is szedem, de elotte wiret vegignezem, ha mar belekezdtem (legalabb negyedszerre nezem vegig :Đ) mar ugy is csak harom evad van hatra
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 5 2013 02:03pm
The shield, utolsó előtti rész 8D hát igen : DDD de szét spoilerezném
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 5 2013 02:29pm
Quote (SnoopDogg @ 5 Feb 2013 21:03)
The shield, utolsó előtti rész 8D hát igen : DDD de szét spoilerezném


ne tedd meg, mert szétszexuálnának a környékbeli kancigányok.
harminccal úgysem bírsz el!! :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13163173183193201141Next
Add Reply New Topic New Poll