d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1316317318319320382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 04:12pm
Quote (Vismajor @ 29 Jun 2012 00:09)
jah, a tesója is, az meg ghánai válogatott


és az most a német válogatott hibája?

inkább kevin-princet nézem le tbh, ha egyszer németországban született meg ott is nevelkedett huszonakárhány éves koráig, és elmegy olyan helyre válogatottnak, amihez kb köze nincs.

vagy legalábbis én nem tudom, mennyire érezném magam magyarnak, ha máshol születtem volna meg az egész életemet máshol éltem volna le, de gondolom, nem nagyon.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 04:19pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 11:12pm)
és az most a német válogatott hibája?

inkább kevin-princet nézem le tbh, ha egyszer németországban született meg ott is nevelkedett huszonakárhány éves koráig, és elmegy olyan helyre válogatottnak, amihez kb köze nincs.

vagy legalábbis én nem tudom, mennyire érezném magam magyarnak, ha máshol születtem volna meg az egész életemet máshol éltem volna le, de gondolom, nem nagyon.


Nem, nem a válogatott hibája
De erről nem akarok vitatkozni, ha szerinted nem "vicces", hogy a nagy árja németországnak a válogatottjában a fele vagy külföldön született vagy első generációs "német", akkor szted nem, ennyi. Szerintem az, és igaz, hogy 2012ben azért az ember már sokkal barátkozóbb a bevándorlókkal szemben mint anno, nyugaton meg főleg, és lehet ezért tűnik nekünk fel, mert mi pl igencsak néznék ha egy ukrán, román, cigány, szerb bevándorló alkotta csapatot kéne imádnunk.

This post was edited by Vismajor on Jun 28 2012 04:19pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 04:25pm
Quote (Vismajor @ 29 Jun 2012 00:19)
Nem, nem a válogatott hibája
De erről nem  akarok vitatkozni, ha szerinted nem "vicces", hogy a nagy árja németországnak a válogatottjában a fele vagy külföldön született vagy első generációs "német", akkor szted nem, ennyi. Szerintem az, és igaz, hogy 2012ben azért az ember már sokkal barátkozóbb a bevándorlókkal szemben mint anno, nyugaton meg főleg, és lehet ezért tűnik nekünk fel, mert mi pl igencsak néznék ha egy ukrán, román, cigány, szerb bevándorló alkotta csapatot kéne imádnunk.


szerintem nem, mert szerintem nem a nagyszülei meg a szülei miatt az az ember, aki. (meg a nagy árja németországnak is kb annyi értelme van, mintha oroszországot sztálinista szovjetúniónak hívnád)
magyar honosítottak meg általában nem itthon születtek, lásd pl. thomas sowunmi, perez karcsi meg díaz ivo, stbstb
jó, hogy nem fogok rá magyarként nézni, ha húszéves korában jött ide kubából...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 04:27pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 11:25pm)
szerintem nem, mert szerintem nem a nagyszülei meg a szülei miatt az az ember, aki. (meg a nagy árja németországnak is kb annyi értelme van, mintha oroszországot sztálinista szovjetúniónak hívnád)
magyar honosítottak meg általában nem itthon születtek, lásd pl. thomas sowunmi, perez karcsi meg díaz ivo, stbstb
jó, hogy nem fogok rá magyarként nézni, ha húszéves korában jött ide kubából...


oké
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2012 04:30pm
Quote (Vismajor @ Jun 28 2012 10:19pm)
Nem, nem a válogatott hibája
De erről nem  akarok vitatkozni, ha szerinted nem "vicces", hogy a nagy árja németországnak a válogatottjában a fele vagy külföldön született vagy első generációs "német", akkor szted nem, ennyi. Szerintem az, és igaz, hogy 2012ben azért az ember már sokkal barátkozóbb a bevándorlókkal szemben mint anno, nyugaton meg főleg, és lehet ezért tűnik nekünk fel, mert mi pl igencsak néznék ha egy ukrán, román, cigány, szerb bevándorló alkotta csapatot kéne imádnunk.


:DDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 04:33pm
Quote (Senee @ 29 Jun 2012 00:30)
:DDDDD


most belém se tudsz kötni MI
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2012 04:36pm
Quote (bajcli @ 28 Jun 2012 23:25)
szerintem nem, mert szerintem nem a nagyszülei meg a szülei miatt az az ember, aki. (meg a nagy árja németországnak is kb annyi értelme van, mintha oroszországot sztálinista szovjetúniónak hívnád)
magyar honosítottak meg általában nem itthon születtek, lásd pl. thomas sowunmi, perez karcsi meg díaz ivo, stbstb
jó, hogy nem fogok rá magyarként nézni, ha húszéves korában jött ide kubából...


irigyled a magyarságtudatukat, mi? Ő már kubában is magyarnak érezte magát, egész életében azzal a teherrel tengette napjait, hogy rossz helyre született, mert ő magyar...

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 28 2012 04:36pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 04:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jun 2012 00:36)
irigyled a magyarságtudatukat, mi? Ő már kubában is magyarnak érezte magát, egész életében azzal a teherrel tengette napjait, hogy rossz helyre született, mert ő magyar...


:DD

amúgy viccet félretéve olvastam is pl perezzel pár interjút, mindegyikben azt nyilatkozta, hogy ahogy befejezi a kézis karrierjét, költözik is haza a picsába, mer itt nem érzi jól/otthon magát, meg nincs neki elég meleg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2012 04:59pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 10:33pm)
most belém se tudsz kötni MI


pedig muszáj lesz
átolvasok mindent újra és mindjárt mondom miért rohadj meg
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 29 2012 12:25am
Németek. :C
Bibotelli egy évben egyszer játszik jól, akkor is az én csapatom ellen. :angry:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316317318319320382Next
Add Reply New Topic New Poll