Quote (Vismajor @ 29 Jun 2012 00:19)
Nem, nem a válogatott hibája
De erről nem akarok vitatkozni, ha szerinted nem "vicces", hogy a nagy árja németországnak a válogatottjában a fele vagy külföldön született vagy első generációs "német", akkor szted nem, ennyi. Szerintem az, és igaz, hogy 2012ben azért az ember már sokkal barátkozóbb a bevándorlókkal szemben mint anno, nyugaton meg főleg, és lehet ezért tűnik nekünk fel, mert mi pl igencsak néznék ha egy ukrán, román, cigány, szerb bevándorló alkotta csapatot kéne imádnunk.
szerintem nem, mert szerintem nem a nagyszülei meg a szülei miatt az az ember, aki. (meg a nagy árja németországnak is kb annyi értelme van, mintha oroszországot sztálinista szovjetúniónak hívnád)
magyar honosítottak meg általában nem itthon születtek, lásd pl. thomas sowunmi, perez karcsi meg díaz ivo, stbstb
jó, hogy nem fogok rá magyarként nézni, ha húszéves korában jött ide kubából...