d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1316317318319320353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 24 2009 09:50pm
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 04:49am)
Köszönom a segítségeket

Volna még1 gondom.
Nem tudok az európai szerverre felcsatalkozni, valami modemes / netes hibát ír ki. ( UNABLE TO CONNENT , ezzel kezdi )
Az a furcsa, hogy a többi szerver csont nélkül megy.
Szerintetek mi lehet a hiba? Jó lenne még a héten felcsatlakozni a 2 mule karim törlődni fog egy idő után. :(

Előre is köszönöm, ha valakinek bármilyen tippje is van


d2 mappából töröld ki a bncache.dat filet várj 10 percet és próbáld újra, ha akkor se megy akkor nemtom
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 24 2009 09:53pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 25 Jul 2009, 03:50)
d2 mappából töröld ki a bncache.dat filet várj 10 percet és próbáld újra, ha akkor se megy akkor nemtom


Nem jött be, ugyanaz :(

This post was edited by Blade74 on Jul 24 2009 10:08pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 24 2009 10:51pm
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 04:53am)
Nem jött be, ugyanaz :(


http://us.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_US&gameId=1

itt nézz körbe
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Jul 25 2009 01:10am
Quote (Blade74 @ Sat, 25 Jul 2009, 04:53)
Nem jött be, ugyanaz :(


Ha meg tudod valtoztatni az IP cimed, tedd meg, altalaban ezen segit (meg a temp banon is)
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 05:24am
Quote (humanbeing @ Sat, 25 Jul 2009, 07:10)
Ha meg tudod valtoztatni az IP cimed, tedd meg, altalaban ezen segit (meg a temp banon is)


Na ez az egy nem megy fix IP címem van.
Amúgy mindent kipróbáltam már, regedit stb... stb.. semmi, csak a Europe szerver nem megy
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 25 2009 05:25am
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 12:24pm)
Na ez az egy nem megy fix IP címem van.
Amúgy mindent kipróbáltam már, regedit stb... stb.. semmi, csak a Europe szerver nem megy


d2 reinstall? :D
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 05:27am
Quote (Vharimatras @ Sat, 25 Jul 2009, 11:25)
d2 reinstall? :D


ennek semmi köze ahhoz , hogy a pont a Europe szerver nem megy szerintem
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 25 2009 05:55am
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 12:27pm)
ennek semmi köze ahhoz , hogy a pont a Europe szerver nem megy szerintem


lehet, de imo az megoldaná
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 25 2009 06:01am
Quote (Vharimatras @ Sat, 25 Jul 2009, 11:55)
lehet, de imo az megoldaná


Megtörtént a reinstall és ugyanaz, csak az Európai szerver nem megy

Egyéb ötlet?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 25 2009 06:02am
Quote (Blade74 @ Sat, Jul 25 2009, 01:01pm)
Megtörtént a reinstall és ugyanaz, csak az Európai szerver nem megy

Egyéb ötlet?


screenezd le mit ír ki és postold hátha akkor többet tudunk mondani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316317318319320353Next
Closed New Topic New Poll