d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1316731683169317031714683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 12:59pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Aug 2014 20:59)
Reportolom öket mert megvaltoztattak a game fileokat.


ez legit, csak át kell állítani a nyelvet
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 5 2014 01:01pm
Quote (Rawen @ Aug 5 2014 07:59pm)
ez legit, csak át kell állítani a nyelvet


magyar sound pack mikor
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 01:03pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Aug 2014 21:01)
magyar sound pack mikor


ha egyszer tesznek be japánt arra azért átállítom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 5 2014 01:04pm
Quote (Rawen @ Aug 5 2014 08:03pm)
ha egyszer tesznek be japánt arra azért átállítom


HoNba volt egy limited edition jugger skinem aminek japan hangja volt, az eleg jora sikeredett.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 01:10pm
[QUOTE=Karan2_Returned,5 Aug 2014 21:04]HoNba volt egy limited edition jugger skinem aminek japan hangja volt, az eleg jora sikeredett.[/QUOTE

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 02:55pm
jó kis gamet játszottam
offlane bloodseeker solo anti mage ellen
12. percben beyond godlike, nem is értem mit gondoltak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 5 2014 02:59pm
Utobbi ket hetben egyet jatszottam csak, remelem sikerült leszoknom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 03:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Aug 2014 22:59)
Utobbi ket hetben egyet jatszottam csak, remelem sikerült leszoknom.


szeptembertől úgyis fogsz kappa
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 5 2014 03:48pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Aug 2014 21:59)
Utobbi ket hetben egyet jatszottam csak, remelem sikerült leszoknom.


egy cipöben jarunk :( de streameket nem tudom kinyomni azért...
kb addig fog tartani amig meg nem unom poe-t és letolok 1 gamet
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 5 2014 04:25pm
jatszottam mesh-el, rizzaval meg 2 masik magyarral es egy 'kicsit' kiegtem :D

csavo erdos freefarmos doom-al van es a 30. percben 4 hiteli egy furion desoval meg orchiddal
aztan kihozza shadow demont es fogalma nincs a hero-rol
mides dk megesz egy puck-ot, furion splitpushol es nincs tp az embereknel, etc

azert ilyenkor orulok hogy 5k-n vagyok es ott nem kell ezt neznem

amugy mesh te honnan ismered rizzat?

This post was edited by Flutter on Aug 5 2014 04:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316731683169317031714683Next
Add Reply New Topic New Poll