Quote (Anarkin @ 26 Jun 2014 23:23)
már talán 2x 3x megkérdezték, h most mi legyen és aki nagyon beszart azokhoz nem hívtak rendőrt
ja, ennyire nem vágom, de ezt a részt megnéztem most én is
amikor viszont oroszul szidta az anyját annak a reakcióján röhögtem
This post was edited by tevetava on Jun 26 2014 03:26pm