d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1316331643165316631675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 05:41am
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 13:37)
Kibeszelt magyarorszagrol gyokerkem, en an block beszeltem azokrol az orszagokrol ahol nincs, ilyen peldaul finnorszag ahol vagom a fuvet


azért mert nem retardált országok(annyira)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 06:11am
Quote (Rawen @ Jun 26 2014 12:41pm)
azért mert nem retardált országok(annyira)


Magyarorszag nem a retardak orszaga ellenben japan meg usa igen? Hat ezt pont nem toled vartam :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 26 2014 06:19am
Quote (Vismajor @ Jun 26 2014 01:11pm)
Magyarorszag nem a retardak orszaga ellenben japan meg usa igen? Hat ezt pont nem toled vartam :D


Mi vagyunk a kivalasztottak, nalunk van a foldcsakra, es csak a zsidok nyomnak el minket!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 26 2014 06:22am
Van vis hirtelen felindulasaban valami, azert valljuk be, de nem feltetlen kell kinyirni oket, mert az is trve, hogy a borton nagyobb buntetes.... kellene, hogy legyen... Ertem en, hogy most sem leanyalom biztos, meg van munka etc, amit csinalniuk kell, de meg sem azt latni, hogy a borton elrettentes, de ha tagutjuk a kort, nem csak a gyilkosokat nezzuk. Itthon valahogy azt hallom, hogy a tetu ciganyok (itt videken), miutan megjartak a bortont, csak megnagyobb rajok lesznek kint, ahelyett, hogy repedesig eroszakolnak a segglyukukat, meg rokkanta dolgoztatnak oket. Volt csavo, itt is felenk, aki bekerult bortonbe, mert megvert idoseket, meg kirabolta oket, mindenki tudta ki az, megsem csuktak le, egyszer valakinek sikerult tettenereskor randorokkel elkapatni, aztan vegre lesitteltek, kapott par evet, aztan miutan kijott, rohogve folytatta, aztan most azt se tudom, hogy hol a rakba van, lehet feldobtak tomcatnek es a tolvajkergetok elkaptak. ^^

Szal a lenyeg, hogy a bortonnek onfenntartonak kene lennie, dolgoztassak szarra oket, ha mar kaja&szallas van, legyen az akarmilyen. Nem nyaralni kerulnek be.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 26 2014 06:24am
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 13:11)
Magyarorszag nem a retardak orszaga ellenben japan meg usa igen? Hat ezt pont nem toled vartam :D


Sok tekintetbn igen, az usa sok retardaltsagot csinal
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 06:30am
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 14:11)
Magyarorszag nem a retardak orszaga ellenben japan meg usa igen? Hat ezt pont nem toled vartam :D


azért írtam oda, hogy annyira
elég retardált usa meg japán



elé jó helyek, követni kéne a példájukat

This post was edited by Rawen on Jun 26 2014 06:32am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 26 2014 06:32am
http://www.bbc.com/news/world-asia-28014069
arcotok, amikor seth rogen es james franco lesz a harmadik vilaghaboru oka
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 06:34am
Quote (Baleee @ Jun 26 2014 01:22pm)
Van vis hirtelen felindulasaban valami, azert valljuk be, de nem feltetlen kell kinyirni oket, mert az is trve, hogy a borton nagyobb buntetes.... kellene, hogy legyen... Ertem en, hogy most sem leanyalom biztos, meg van munka etc, amit csinalniuk kell, de meg sem azt latni, hogy a borton elrettentes, de ha tagutjuk a kort, nem csak a gyilkosokat nezzuk. Itthon valahogy azt hallom, hogy a tetu ciganyok (itt videken), miutan megjartak a bortont, csak megnagyobb rajok lesznek kint, ahelyett, hogy repedesig eroszakolnak a segglyukukat, meg rokkanta dolgoztatnak oket. Volt csavo, itt is felenk, aki bekerult bortonbe, mert megvert idoseket, meg kirabolta oket, mindenki tudta ki az, megsem csuktak le, egyszer valakinek sikerult tettenereskor randorokkel elkapatni, aztan vegre lesitteltek, kapott par evet, aztan miutan kijott, rohogve folytatta, aztan most azt se tudom, hogy hol a rakba van, lehet feldobtak tomcatnek es a tolvajkergetok elkaptak. ^^

Szal a lenyeg, hogy a bortonnek onfenntartonak kene lennie, dolgoztassak szarra oket, ha mar kaja&szallas van, legyen az akarmilyen. Nem nyaralni kerulnek be.


Agreed
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 06:41am
Quote (SummertimeClothes @ 26 Jun 2014 14:32)
http://www.bbc.com/news/world-asia-28014069
arcotok, amikor seth rogen es james franco lesz a harmadik vilaghaboru oka




itt az arcom de úgysem érti senki
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 26 2014 06:49am
Quote (Rawen @ 26 Jun 2014 14:41)
http://www.brentonholmes.com/wp-content/uploads/2010/05/albert-camus1.jpg

itt az arcom de úgysem érti senki


tul mely nekunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316331643165316631675001Next
Closed New Topic New Poll