Quote (Baleee @ Jun 26 2014 01:22pm)
Van vis hirtelen felindulasaban valami, azert valljuk be, de nem feltetlen kell kinyirni oket, mert az is trve, hogy a borton nagyobb buntetes.... kellene, hogy legyen... Ertem en, hogy most sem leanyalom biztos, meg van munka etc, amit csinalniuk kell, de meg sem azt latni, hogy a borton elrettentes, de ha tagutjuk a kort, nem csak a gyilkosokat nezzuk. Itthon valahogy azt hallom, hogy a tetu ciganyok (itt videken), miutan megjartak a bortont, csak megnagyobb rajok lesznek kint, ahelyett, hogy repedesig eroszakolnak a segglyukukat, meg rokkanta dolgoztatnak oket. Volt csavo, itt is felenk, aki bekerult bortonbe, mert megvert idoseket, meg kirabolta oket, mindenki tudta ki az, megsem csuktak le, egyszer valakinek sikerult tettenereskor randorokkel elkapatni, aztan vegre lesitteltek, kapott par evet, aztan miutan kijott, rohogve folytatta, aztan most azt se tudom, hogy hol a rakba van, lehet feldobtak tomcatnek es a tolvajkergetok elkaptak. ^^
Szal a lenyeg, hogy a bortonnek onfenntartonak kene lennie, dolgoztassak szarra oket, ha mar kaja&szallas van, legyen az akarmilyen. Nem nyaralni kerulnek be.
Agreed