d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1316131623163316431655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 04:00am
Quote (Rawen @ Jun 26 2014 10:58am)
ez nem azért volt


Akkor meg irjal valami ertelmeset en probaltam ertelmesen leirni, hogy nem latom az erkolcsi akadalyokat h kinyirjunk valakit aki veszelyt jelent a tarsadalomra akarmennyit ul bortonben
Dehat nincs kivegzes tehat valami oka lehet csak en nem tudom h mi

This post was edited by Vismajor on Jun 26 2014 04:00am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 04:01am
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 12:00)
Akkor meg irjal valami ertelmeset en probaltam ertelmesen leirni, hogy nem latom az erkolcsi akadalyokat h kinyirjunk valakit aki veszelyt jelent a tarsadalmra akarmennyit ul bortonben
Dehat nincs kivegzes tehat valami oka lehet csak en nem tudom h mi


egyrészt dolgozom és nincs időm tldr-eket írni, másrészt amúgy sem írnék mert már nem számolom hányszor tettem meg ebben a témában is a subon, harmadrészt használd a googlet meg az agyadat

This post was edited by Rawen on Jun 26 2014 04:03am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 04:03am
Quote (Rawen @ Jun 26 2014 11:01am)
egyrészt dolgozom és nincs időm tldr-eket írni, másrészt amúgy sem írnék mert már nem számolom hányszor tettem meg ebben a témában is a subon, harmadszor használd a googlet meg az agyadat


Legalabb te tuti nem veszelyezteted a tarsadalmat
Csak itt terjeszted a rakot

This post was edited by Vismajor on Jun 26 2014 04:03am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 26 2014 04:03am
Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 10:56)
Joshi vagy valamelyik okos
Mondjatok mar meg nekem hogy miert csak japanban meg az usa egyes allamaiban van kivegzes
Mi a tokomnek etetunk, ruhazunk, orzunk naponta sok ezer forintert ilyen ketszeres gyerekgyilkosokat akik bevallottak mindent meg tuti ezer szazalek hogy o volt es nem artatlan, ket kisgyerek elete szarad a kezen

Mia faszert nem nyirjuk ki a gecibe es foldeljuk el egy jeloletlen sirba vmi bortontemetobe? Komolyan nem ertem valaki szakertse meg


nagyon élvezni fogod az nt-t
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 26 2014 04:11am
Quote (Vismajor @ Jun 26 2014 11:00am)
Akkor meg irjal valami ertelmeset en probaltam ertelmesen leirni, hogy nem latom az erkolcsi akadalyokat h kinyirjunk valakit aki veszelyt jelent a tarsadalomra akarmennyit ul bortonben
Dehat nincs kivegzes tehat valami oka lehet csak en nem tudom h mi


1. Nagyobb büntetes eleted vegeig egy cellaban kuksolni mint meghalni.
2. Ha megölnel valakit gyilkossag miatt akkor ugyan olyan vagy mint ö.
3. Pszichologusok el tudnak beszelni par elmebeteggel, es ez akar hasonlo esetek megelözeseben is segithet.
4. Gyakran nem tudod 100%-ra bebizonyitani hogy valaki bünös, meg akkor sem ha ö maga azt allitja

Hirtelen ennyi dolog ugrik be, de biztos van több is.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 26 2014 04:15am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 26 2014 11:11am)
1. Nagyobb büntetes eleted vegeig egy cellaban kuksolni mint meghalni.
2. Ha megölnel valakit gyilkossag miatt akkor ugyan olyan vagy mint ö.
3. Pszichologusok el tudnak beszelni par elmebeteggel, es ez akar hasonlo esetek megelözeseben is segithet.
4. Gyakran nem tudod 100%-ra bebizonyitani hogy valaki bünös, meg akkor sem ha ö maga azt allitja

Hirtelen ennyi dolog ugrik be, de biztos van több is.


ettol az a szerum, amivel megolik biztos rendkivul rosszul erezne magat huehue
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 26 2014 04:16am
Quote (Vismajor @ Jun 26 2014 10:56am)
Joshi vagy valamelyik okos
Mondjatok mar meg nekem hogy miert csak japanban meg az usa egyes allamaiban van kivegzes
Mi a tokomnek etetunk, ruhazunk, orzunk naponta sok ezer forintert ilyen ketszeres gyerekgyilkosokat akik bevallottak mindent meg tuti ezer szazalek hogy o volt es nem artatlan, ket kisgyerek elete szarad a kezen

Mia faszert nem nyirjuk ki a gecibe es foldeljuk el egy jeloletlen sirba vmi bortontemetobe? Komolyan nem ertem valaki szakertse meg


eljon majd az ideje, hogy diplomáciai képesítéseddel beállhatsz seres mária szövetségesei közé
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 04:20am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 26 2014 11:11am)
1. Nagyobb büntetes eleted vegeig egy cellaban kuksolni mint meghalni.
2. Ha megölnel valakit gyilkossag miatt akkor ugyan olyan vagy mint ö.
3. Pszichologusok el tudnak beszelni par elmebeteggel, es ez akar hasonlo esetek megelözeseben is segithet.
4. Gyakran nem tudod 100%-ra bebizonyitani hogy valaki bünös, meg akkor sem ha ö maga azt allitja

Hirtelen ennyi dolog ugrik be, de biztos van több is.


Leszarom mekkora buntetes mi penzeljuk
2. faszsag
3. Nem nagyon hiszek az ilyen megolt 3 gyereket 30 ev mulva meg ovodaban dolgozik esetekben
4. Akkor ne vegezzek ki ha nem tuti
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2014 04:25am
Quote (sylke @ 26 Jun 2014 11:40)
én lemaradtam erröl a pöfitöfiröl
mi az anyám ez


jarabek kezdte el irogatni minden masodik postomra

halalbuntetes meg ofc a buzik miatt nincs
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 04:27am
Quote (tevetava @ 26 Jun 2014 12:25)
jarabek kezdte el irogatni minden masodik postomra

halalbuntetes meg ofc a buzik miatt nincs


kimaradtak a zsidók, minden mögött ők vannak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316131623163316431655001Next
Closed New Topic New Poll