Quote (Vismajor @ Jun 26 2014 11:00am)
Akkor meg irjal valami ertelmeset en probaltam ertelmesen leirni, hogy nem latom az erkolcsi akadalyokat h kinyirjunk valakit aki veszelyt jelent a tarsadalomra akarmennyit ul bortonben
Dehat nincs kivegzes tehat valami oka lehet csak en nem tudom h mi
1. Nagyobb büntetes eleted vegeig egy cellaban kuksolni mint meghalni.
2. Ha megölnel valakit gyilkossag miatt akkor ugyan olyan vagy mint ö.
3. Pszichologusok el tudnak beszelni par elmebeteggel, es ez akar hasonlo esetek megelözeseben is segithet.
4. Gyakran nem tudod 100%-ra bebizonyitani hogy valaki bünös, meg akkor sem ha ö maga azt allitja
Hirtelen ennyi dolog ugrik be, de biztos van több is.