Quote (putincykavodka @ 4 Aug 2014 00:13)
ha kovetkezore ilyen van: repick/leave
szivesen
ez volt eletem elso pudge gameje
nemtom hany game van a main accountomon de dotabuff szerint 3 olyan hero van, amivel meg sose jatszottam, invoker, pudge, skymage, ez utolso tok veletlenszeru, elso ketto elvbol
invokert swapoltam mar sokszor, pudgeot mindig repickelem, meg nem is randomoltam meg sokszor
ezert volt hat frissito elmeny a lvl10es accomon keresztul nemi keleteuropai varazst juttatni a napomba
Quote (sylke @ 4 Aug 2014 00:11)
izi win?
volt a teamemen egy "road to low priority" nevu tiny aki vagy followmoveolt embereket, vagy betossolta oket enemybe/megszakitotta a tpket, majd vett 5 darab ptt, igy sajnos a ket ancient kozul a mienk dolt ossze
viszont a kdam pozitiv volt szoval a moralis gyozelem mindenkepp az enyem volt