Quote (Vismajor @ 26 Jun 2014 11:56)
Joshi vagy valamelyik okos
Mondjatok mar meg nekem hogy miert csak japanban meg az usa egyes allamaiban van kivegzes
Ni a tokomnek etetunk, ruhazunk, orzunk naponta sok ezer forintert ilyen ketszeres gyerekgyilkosokat akik bevallottak mindent meg tuti ezer szazalek hogy o volt es nem artatlan ket kisgyerek elete szarad a kezen
Mia faszert nem nyirjuk ki a gecibe es foldeljuk el egy jeloletlen sirba vmi bortontemetobe? Komolyan nem ertem valaki szakertse meg
istenem