d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1316031613162316331644683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 3 2014 12:46pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Aug 2014 20:23)
Unconfirmed: (03/08 - 15:37) - We are currently hearing some rumblings about changes within the rosters of world Cloud9 and world Mousesports, with word that de Adrian "FATA" Trinks will be replacing nl WehSing "SingSing" Yuen.

feljott egy kis hanyas a szamba


singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 3 2014 12:47pm
Quote (sylke @ 3 Aug 2014 20:46)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go


h3h3h3
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 3 2014 12:47pm
Quote (sylke @ 3 Aug 2014 20:46)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go


vuccs
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2014 12:47pm
Quote (sylke @ 3 Aug 2014 20:46)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go


ez
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 3 2014 12:57pm
Quote (sylke @ 3 Aug 2014 20:46)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go


c9bol csak lefele vezet ut igazabol XDDDD

meg amugy most ez a csapat is leirva joarcok meg nem bannam, ha osszejonne egy ilyen, ha utana a c9 kapna egy masik jo midest, meg ilyesmi, de nem hiszem, hogy tobbet nyernenek, mint a mostani fnatic vagy c9

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 3 2014 12:58pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 3 2014 01:08pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Aug 2014 20:57)
c9bol csak lefele vezet ut igazabol XDDDD

meg amugy most ez a csapat is leirva joarcok meg nem bannam, ha osszejonne egy ilyen, ha utana a c9 kapna egy masik jo midest, meg ilyesmi, de nem hiszem, hogy tobbet nyernenek, mint a mostani fnatic vagy c9


notailt vmi farmolos rolera és pár honap competitive gémelés és gyakorlás után mindenkit carryzni fog
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 3 2014 01:12pm
Quote (sylke @ 3 Aug 2014 21:08)
notailt vmi farmolos rolera és pár honap competitive gémelés és gyakorlás után mindenkit carryzni fog


mert 5 eve honban o volt az akkori tortenelem legnagyobb prodigyje, mostmar szerintem erre kb olyan szamitani, mint artstyle visszateresere vagy ilyesmi
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 3 2014 01:13pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Aug 2014 21:12)
mert 5 eve honban o volt az akkori tortenelem legnagyobb prodigyje, mostmar szerintem erre kb olyan szamitani, mint artstyle visszateresere vagy ilyesmi


hát azér ez sokkal reálisabb
meg azér álmodozni csak lehet NEM?
HANEM?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 3 2014 03:57pm
ma direkt a throwaway szar accountomon jatszottam, mert feltunt, hogy ezen a laptopon inkabb vesziteni szoktam, mint nem
hat nem pudgeot randomoltam elso gamemben?))
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 3 2014 03:58pm
Quote (sylke @ Aug 3 2014 08:46pm)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S

bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky

go


na ezzel kb utolsok lennenek egy tin
Go Back To Magyar Topic List
Prev1316031613162316331644683Next
Add Reply New Topic New Poll