Quote (sylke @ 3 Aug 2014 20:46)
singsing már megérdemelne vmi normális teamet :S
bigdaddy
hanni
singsing
ppy
kuroky
go
c9bol csak lefele vezet ut igazabol XDDDD
meg amugy most ez a csapat is leirva joarcok meg nem bannam, ha osszejonne egy ilyen, ha utana a c9 kapna egy masik jo midest, meg ilyesmi, de nem hiszem, hogy tobbet nyernenek, mint a mostani fnatic vagy c9
This post was edited by SummertimeClothes on Aug 3 2014 12:58pm