Quote (Karan2_Returned @ 25 Jun 2014 23:39)
megjött késve a rendörseg, most ök szirenaznak meg ordibalnak megafonnal
2006ban olaszoknál voltam mikor bejutottak a döntőbe, 2010ben meg spanyoloknál, mikor megnyerték a döntőt, ott se volt nyugi

mondjuk szerintem inkább fun volt, fura volt, hogy akit láttam, mind együtt tudott örülni ennek. persze a szobábából anyázokkal nem számoltam :I