d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1315931603161316231635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 04:16pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Jun 2014 00:13)
egyedül nem nagyon tudok hasonloan zavaro lenni, itt van 10meterre a haztol egy körforgalom, ott köröz vagy 20 auto es dudalnak meg üvöltöznek


löjj a levegőbe párat ak-val és bekussolnak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 25 2014 04:17pm
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2014 11:15pm)
én most már kimennék rendet vágni közéjük


veszek par zsak szöget es ha svajc legközelebb nyeresre all kiszorom
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 25 2014 04:21pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Jun 2014 00:17)
veszek par zsak szöget es ha svajc legközelebb nyeresre all kiszorom


:DDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2014 04:23pm
Quote (Karan2_Returned @ 25 Jun 2014 23:17)
veszek par zsak szöget es ha svajc legközelebb nyeresre all kiszorom


a helyedben vennék egy gázpisztolyt is, aztán csak arconlövöldözgetném őket. megtanulnák hol a helyük.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 25 2014 04:28pm
Quote (bajcli @ 25 Jun 2014 20:20)
http://i.imgur.com/vq4kEtS.png

legjobb


Ezen jot nevettem, de ez uberalles nalam
marmint a skylineos



This post was edited by Moonflow on Jun 25 2014 04:28pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 25 2014 04:39pm
megjött késve a rendörseg, most ök szirenaznak meg ordibalnak megafonnal
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 04:40pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Jun 2014 00:39)
megjött késve a rendörseg, most ök szirenaznak meg ordibalnak megafonnal


csatlakoztak a focisokhoz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 26 2014 01:10am
Quote (Karan2_Returned @ 25 Jun 2014 23:39)
megjött késve a rendörseg, most ök szirenaznak meg ordibalnak megafonnal


2006ban olaszoknál voltam mikor bejutottak a döntőbe, 2010ben meg spanyoloknál, mikor megnyerték a döntőt, ott se volt nyugi :D mondjuk szerintem inkább fun volt, fura volt, hogy akit láttam, mind együtt tudott örülni ennek. persze a szobábából anyázokkal nem számoltam :I
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2014 02:39am
Quote (GoreKnight9 @ 26 Jun 2014 10:37)


vis
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315931603161316231635001Next
Closed New Topic New Poll