d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13153163173183191141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 4 2013 02:21pm
Quote (SnoopDogg @ Feb 4 2013 09:35pm)
a tiéd meg velem


a daragdt fejeden is látszik mekkora tokád hülye gyerek lassan lekéne vágni szalonának
e:bár cigányhus nn
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 02:22pm
Quote (Saenchai @ Feb 4 2013 10:21pm)
a daragdt fejeden is látszik mekkora tokád hülye gyerek lassan lekéne vágni szalonának
e:bár cigányhus nn


írnék valami frappánsat én is.. de mivel nem tudok így csak marad a szokásos aduász, anyád
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 4 2013 03:22pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 21:22)
írnék valami frappánsat én is.. de mivel nem tudok így csak marad a szokásos aduász, anyád


(ez algo)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 03:59pm
Quote (fleSs @ Feb 4 2013 11:22pm)
(ez algo)


tudom, lol
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 04:30pm
honnan szedtetek shieldet? angolra vadaszom lehetoleg packben (passzolo angol felirattal)
ncore-n alig van seed. :c
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 04:34pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:30am)
honnan szedtetek shieldet? angolra vadaszom lehetoleg packben (passzolo angol felirattal)
ncore-n alig van seed. :c


fogalmam sincs, de szerintem magyarul is király.. nem mint ilyen spartacus pl, szóval simán megéri imo.
(magról szedtem magyarul, simán, 3megával)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 04:37pm
Quote (SnoopDogg @ 5 Feb 2013 00:34)
fogalmam sincs, de szerintem magyarul is király.. nem mint ilyen spartacus pl, szóval simán megéri imo.
(magról szedtem magyarul, simán, 3megával)


magyarul nn
elso par evadot mar lattam, de most vegig akarom majd porgetni (asszem money train-nel hagytam abba)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 04:40pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:37am)
magyarul nn
elso par evadot mar lattam, de most vegig akarom majd porgetni (asszem money train-nel hagytam abba)


akkor a 4. jön : )
hát dunno.. hol lehet fenn, de amúgy 5.évadtól sokszor átvált angolra : DD

This post was edited by SnoopDogg on Feb 4 2013 04:41pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2013 04:42pm
Quote (SnoopDogg @ 5 Feb 2013 00:40)
akkor a 4. jön : )


ty, kozben talaltam normalis releaset is, ami minden kovetelmenyemnek megfelel. nem is tudom miert hagytam abba, lol.. gecire bejott a sorozat.
amugy neked be fog jonni a the wire is, nezz majd utana
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 04:48pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:42am)
ty, kozben talaltam normalis releaset is, ami minden kovetelmenyemnek megfelel. nem is tudom miert hagytam abba, lol.. gecire bejott a sorozat.
amugy neked be fog jonni a the wire is, nezz majd utana


ok, meglesem
még csak most kezdődnek majd bedurvulni a dolgok : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13153163173183191141Next
Add Reply New Topic New Poll