Quote (ecneB @ Feb 5 2013 12:30am)
honnan szedtetek shieldet? angolra vadaszom lehetoleg packben (passzolo angol felirattal)
ncore-n alig van seed. :c
fogalmam sincs, de szerintem magyarul is király.. nem mint ilyen spartacus pl, szóval simán megéri imo.
(magról szedtem magyarul, simán, 3megával)