d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1315316317318319382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 28 2012 03:03pm
most néztem meg egyáltalán, hogy mi volt az a nagy fociláz és ezennel úgy döntöttem, hogy a döntősöknek szurkolok.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 28 2012 03:05pm
Quote (bajcli @ 28 Jun 2012 21:53)
elég vicces amúgy, hogy a németeket savazza mindenki, hogy fú miylen egy világválogatott, olaszoknál meg balotelli/motta/amauri az np
meg most is nagy dérrel-dúrral ki lettek kiáltva első számú esélyesnek, pedig annyira szerintem nem játszottak jól az egész eb-n (kivéve talán a hollandok ellen), aztán most meg jön majd ezerrel mindenhonnan, hogy LOLOL BUZI NÉMETEK HOGY POFÁRA ESTEK


németeknél meg Boateng, Podolski, Klose, Khedira, Özil, Gomez, Gerald Asamoah

de nem is tudom hogy mi ezzel a baj, manpság szerintem teljesen elfogadott ez

This post was edited by Inakwo on Jun 28 2012 03:07pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 03:20pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 23:05)
németeknél meg Boateng, Podolski, Klose, Khedira, Özil, Gomez, Gerald Asamoah

de nem is tudom hogy mi ezzel a baj, manpság szerintem teljesen elfogadott ez


mondtam én, hogy a németeknél nincsenek honosítottak?
a lényeg, hogy az olaszokról pl senki nem szól egy szót se, a németek meg állandóan téma emiatt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 03:36pm
Quote (szabika @ Jun 28 2012 10:02pm)
van egyébként bronzmeccs?


nincs. :/
btw én KURVÁRA ÖRÜLÖK, hogy nem a németek jutottak be a döntőbe, az olaszok megérdemelt, főleg amit az angolok ellen nyújtottak! És én is azok között vagyok aki röhög ha a német "világ"válogatottra gondol, de amúgy se bírom a németeket, szóval király
az olaszokkal meg semmi bajom nincs de ezt már kifejtettem pár oldallal ezelőtt, és örülök h ők mentek a döntőbe
de azzal egyetértek, hogy geci szar meccs lesz a döntő...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 03:52pm
Quote (Vismajor @ 28 Jun 2012 23:36)
nincs. :/
btw én KURVÁRA ÖRÜLÖK, hogy nem a németek jutottak be a döntőbe, az olaszok megérdemelt, főleg amit az angolok ellen nyújtottak! És én is azok között vagyok aki röhög ha a német "világ"válogatottra gondol, de amúgy se bírom a németeket, szóval király
az olaszokkal meg semmi bajom nincs de ezt már kifejtettem pár oldallal ezelőtt, és örülök h ők mentek a döntőbe
de azzal egyetértek, hogy geci szar meccs lesz a döntő...


marcos senna
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 03:54pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 10:52pm)
marcos senna


Lol, rohadt erős deja vum volt most :D
mivan vele?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 03:58pm
Quote (Vismajor @ 28 Jun 2012 23:54)
Lol, rohadt erős deja vum volt most :D
mivan vele?


ő is a spanyol világválogatottal lett európa-bajnok!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 04:00pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 10:58pm)
ő is a spanyol világválogatottal lett európa-bajnok!


:mellow:
ugye nem azért világválogatott a spanyol mert van egy ember aki nem ott született?
Aki már nem is válogatott
az eb-n meg végképp nincs ott
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 04:09pm
Quote (Vismajor @ 29 Jun 2012 00:00)
:mellow:
ugye nem azért világválogatott a spanyol mert van egy ember aki nem ott született?
Aki már nem is válogatott
az eb-n meg végképp nincs ott


özil, khedira, gomez, jerome boateng meg még németországban is született.
na most akkor hol van az istenetek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 28 2012 04:09pm
Quote (bajcli @ Jun 28 2012 11:09pm)
özil, khedira, gomez, jerome boateng meg még németországban is született.
na most akkor hol van az istenetek


jah, a tesója is, az meg ghánai válogatott
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315316317318319382Next
Add Reply New Topic New Poll