Quote (bajcli @ 28 Jun 2012 21:53)
elég vicces amúgy, hogy a németeket savazza mindenki, hogy fú miylen egy világválogatott, olaszoknál meg balotelli/motta/amauri az np
meg most is nagy dérrel-dúrral ki lettek kiáltva első számú esélyesnek, pedig annyira szerintem nem játszottak jól az egész eb-n (kivéve talán a hollandok ellen), aztán most meg jön majd ezerrel mindenhonnan, hogy LOLOL BUZI NÉMETEK HOGY POFÁRA ESTEK
németeknél meg Boateng, Podolski, Klose, Khedira, Özil, Gomez, Gerald Asamoah
de nem is tudom hogy mi ezzel a baj, manpság szerintem teljesen elfogadott ez
This post was edited by Inakwo on Jun 28 2012 03:07pm