d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1315316317318319353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 19 2009 03:27am
Quote (Blade74 @ Sun, Jul 19 2009, 06:53am)
Sziasztok

Egy kis segítség kellene nekem

Szóval egy Mace class ww-s barbit akarok öszehozni PVM-re.
Fegyóm van csak, erre kellene ráépíteni a buildet.

Ez egy eth BOTHD Thunder Maul

Várom az ötleteket, pm eljetek rám ha van valami használható ötlet

Köszönöm előre is !


Vik


mivel pvmre csinálod nem kell hozzá nagy fantázia
arra figyelj hogy a thunder maul nagyon lassú fegyó, ezért kellene sok ias
én laying hands-et, és highlordot tennék rá, úgy ha jól számoltam eléred a 4 fpa-t
emellett rá kellene hajtani a 63 fcr-re, bár lehet elég a 37 is

az viszont nagyon fontos hogy legyen mana stealed (ne csak a botd 7%-a), és legalább 400 manád

na meg persze kellene resist, és damred

összességében szerintem nagyon nem éri meg pvm-re barbot csinálni, főleg nem ww-t
attól hogy szépen forog egyszerre csak 1et fog ütni
akkor már csinálj frenzy-t
de inkább csinálj throw barbot ha funolni akarsz
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 19 2009 08:19am
Quote (Megas_heroes @ Sun, 19 Jul 2009, 09:27)
mivel pvmre csinálod nem kell hozzá nagy fantázia
arra figyelj hogy a thunder maul nagyon lassú fegyó, ezért kellene sok ias
én laying hands-et, és highlordot tennék rá, úgy ha jól számoltam eléred a 4 fpa-t
emellett rá kellene hajtani a 63 fcr-re, bár lehet elég a 37 is

az viszont nagyon fontos hogy legyen mana stealed (ne csak a botd 7%-a), és legalább 400 manád

na meg persze kellene resist, és damred

összességében szerintem nagyon nem éri meg pvm-re barbot csinálni, főleg nem ww-t
attól hogy szépen forog egyszerre csak 1et fog ütni
akkor már csinálj frenzy-t
de inkább csinálj throw barbot ha funolni akarsz



Akkor ha jól értem rakjak rá LOH-ot, Highlord amut, Enigmát,,, gondolom switchbe egy spirit kard + Spirit Monarch ennek a kettőnek min. 63 fcr-re legyen. Azért Spirit mert kell manna.
Gyűrű esetleg raven és manald combo.( ml miatt )

Sisak? Esetleg egy Arreat?
Öv?
Csizma?

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 19 2009 08:23am
Quote (Blade74 @ Sun, Jul 19 2009, 03:19pm)
Akkor ha jól értem rakjak rá LOH-ot, Highlord amut, Enigmát,,, gondolom switchbe egy spirit kard + Spirit Monarch ennek a kettőnek min. 63 fcr-re legyen. Azért Spirit mert kell manna.
Gyűrű esetleg raven és manald combo.( ml miatt )

Sisak? Esetleg egy Arreat?
Öv?
Csizma?


öv sztem dungo
cipő gore vagy wt
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 19 2009 08:23am
Quote (Blade74 @ Sun, 19 Jul 2009, 16:19)
Akkor ha jól értem rakjak rá LOH-ot, Highlord amut, Enigmát,,, gondolom switchbe egy spirit kard + Spirit Monarch ennek a kettőnek min. 63 fcr-re legyen. Azért Spirit mert kell manna.
Gyűrű esetleg raven és manald combo.( ml miatt )

Sisak? Esetleg egy Arreat?
Öv?
Csizma?


ovnek mehet tg vagy dungo
bootsnak gore

helmnek arreat jo

This post was edited by Floodban on Jul 19 2009 08:24am
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 19 2009 08:28am
Quote (Floodban @ Sun, 19 Jul 2009, 14:23)
ovnek mehet tg vagy dungo
bootsnak gore

helmnek arreat jo


Gore rider? mert? a cb miatt?
A verdungot gondolom a dr miatt ajánljátok, persze a vita sem elhanyagolandó :)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 19 2009 08:29am
Quote (Blade74 @ Sun, 19 Jul 2009, 16:28)
Gore rider? mert? a cb miatt?
A verdungot gondolom a dr miatt ajánljátok, persze a vita sem elhanyagolandó :)


cb meg ds is van rajta
wt-t csak akkor hasznalj ha mfelni is akarsz vele, de arra jobb a hammer v soso imo
Member
Posts: 243
Joined: Sep 4 2007
Gold: 15.00
Jul 19 2009 09:15am
Miert jo a Tal setes fire soso? Ez csak agymenes?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 21 2009 05:56am
Quote (Eon0 @ Sun, 19 Jul 2009, 17:15)
Miert jo a Tal setes fire soso? Ez csak agymenes?


Mert olcsó, sok mf és használható.


Lejárt accuntot visszalehet valahogy hozni, egyáltalán tűnhet el accunt, nem csak újra le lehet kreálni?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 24 2009 12:04pm
Quote (Blade74 @ Sun, Jul 19 2009, 03:19pm)
Akkor ha jól értem rakjak rá LOH-ot, Highlord amut, Enigmát,,, gondolom switchbe egy spirit kard + Spirit Monarch ennek a kettőnek min. 63 fcr-re legyen. Azért Spirit mert kell manna.
Gyűrű esetleg raven és manald combo.( ml miatt )

Sisak? Esetleg egy Arreat?
Öv?
Csizma?


inkabb ne csinalj pwm-re ww barbot :)
de igen, kb ezek amik jok lehetnek
ov cipo: ik is lehetm esetleg egy aldur cipo fire res miatt

/e: helm mindenkepp arreat

This post was edited by Megas_heroes on Jul 24 2009 12:05pm
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 24 2009 09:49pm
Köszönom a segítségeket

Volna még1 gondom.
Napok óta nem tudok az európai szerverre felcsatalkozni, valami modemes / netes hibát ír ki. ( UNABLE TO CONNENT , ezzel kezdi )
Az a furcsa, hogy a többi szerver csont nélkül megy.
Szerintetek mi lehet a hiba? Jó lenne még a héten felcsatlakozni a 2 mule karim törlődni fog egy idő után. :(

Előre is köszönöm, ha valakinek bármilyen tippje is van

This post was edited by Blade74 on Jul 24 2009 09:51pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315316317318319353Next
Closed New Topic New Poll