d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1315631573158315931604683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2014 08:48am
Quote (Baleee @ 2 Aug 2014 16:41)
Balanszos hero ez a doom:
http://i61.tinypic.com/2v16d84.png

(AC meg courierben volt, csak aegis miatt nem fert el)

6,5 perc meka.




1+3hero wtf icefork nerf mikor
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 09:15am
Quote (Rawen @ 2 Aug 2014 16:48)
http://2.ii.gl/aid1QHiB.png

1+3hero wtf icefork nerf mikor


Megint doomoltam egyet
28 perc
5-0-12

Megint jungle startoltam, most csak 8 percre lett meg a meka, szarok voltak a campek. =(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2014 09:16am
Quote (Rawen @ Aug 2 2014 03:48pm)
http://2.ii.gl/aid1QHiB.png

1+3hero wtf icefork nerf mikor


Op csemp, kar hogy ulti közben meghalok vele 15. percben mert annyira feedel a csapatom.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 09:20am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Aug 2014 17:16)
Op csemp, kar hogy ulti közben meghalok vele 15. percben mert annyira feedel a csapatom.


"L2p issuenak hangzik."
"En mar 5. percben 234234x rampagelek vele."

This post was edited by Baleee on Aug 2 2014 09:20am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 2 2014 09:25am
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik

balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 2 2014 09:32am
Quote (putincykavodka @ 2 Aug 2014 16:25)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik

balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne


nem gondoltam volna h egy dotás ilyen jól össze tudja foglalni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2014 09:32am
Quote (Baleee @ 2 Aug 2014 16:41)
Balanszos hero ez a doom:
http://i61.tinypic.com/2v16d84.png

(AC meg courierben volt, csak aegis miatt nem fert el)

6,5 perc meka.


most nézem egyébként az az 560 gpm egyáltalán nem sok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2014 09:34am


oh well
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2014 10:05am
Quote (putincykavodka @ 2 Aug 2014 17:25)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik

balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne


Ok, ott tali. :)

Majd szolok, ha erdekel a 4 passzivos velemenyed. :s

This post was edited by Baleee on Aug 2 2014 10:07am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 2 2014 10:07am
Quote (putincykavodka @ 2 Aug 2014 17:25)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik

balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne


édes istenem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315631573158315931604683Next
Add Reply New Topic New Poll