Quote (putincykavodka @ 2 Aug 2014 17:25)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik
balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne
Ok, ott tali.

Majd szolok, ha erdekel a 4 passzivos velemenyed. :s
This post was edited by Baleee on Aug 2 2014 10:07am