Quote (Vismajor @ 25 Jun 2014 21:09)
Kirtak eltetol h elektronikus 6ndex lesz ha kell a regi jun 30ig stveheto
mondom tsrtsatok meg azt a szart
erre most irnak h bocs megse dobjuk ki hanem megtartjuk ha nrm veszed at es fizess 3500ftot
ajo budos kurvaanyatokat
nemtom, ti lattatok e ezt a postot, vicces lol!