Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 10:09pm)
~10k / kg, de mondjuk igen, ez a tömegelős kajám, másoknak lehet ez több embernek is elég.
De nem csinálok ilyet gyakran, de néha azért jólesik, mert imádom.
Az összes többi napom az csirkemell, rizs meg zöldségek :( muszáj néha kiszakadni.
Akkor szoktam kimosni mindent, amikor már minden/majdnem minden szennyes :D
De akkor se mindent, mert lusta vagyok. :(
milyen resze ez a marhanak? azert durva hogy egy valoszinuleg steaknek valo husbol chillis babot csinalsz