d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1315231533154315531564765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 4 2018 01:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 07:42pm)
Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.

rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.

+friss, sose volt még fagyasztva

Sajna kurvadrága, ezért havi max 1-2 alkalommal tolok ilyet :(



Én kobemarhabol szoktam csinálni, majd 5kilo langusztat keverek hozza. Természetesen a cipot hozza én csinálom amire szarvas gombát reszelek, de vagy 4kilot. Ha kész akkor pedig találom a macskaimnak én pedig beülök a Lamborghinimbe és elmegyek a Hiltonba enni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2018 02:03pm
Quote (rapiddani @ Jun 4 2018 08:56pm)
Én kobemarhabol szoktam csinálni, majd 5kilo langusztat keverek hozza. Természetesen a cipot hozza én csinálom amire szarvas gombát reszelek, de vagy 4kilot. Ha kész akkor pedig találom a macskaimnak én pedig beülök a Lamborghinimbe és elmegyek a Hiltonba enni


havi hany alkalommal?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 4 2018 02:03pm
Quote (rapiddani @ 4 Jun 2018 20:56)
Én kobemarhabol szoktam csinálni, majd 5kilo langusztat keverek hozza. Természetesen a cipot hozza én csinálom amire szarvas gombát reszelek, de vagy 4kilot. Ha kész akkor pedig találom a macskaimnak én pedig beülök a Lamborghinimbe és elmegyek a Hiltonba enni


a te macskaidbol ki is nezem, hogy olyanon elnek!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 4 2018 02:05pm
Vouch cipnel és bajclinal
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2018 02:36pm
Fail level: over 9000

Kifogyott a gyújtó és nem tudom meggyújtani a gázt.
Mindenem mosásban.

marad, hogy felveszek valamit a szennyesből, hogy boltba tudjak menni.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 4 2018 02:59pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jun 2018 20:42)
Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.

rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.

+friss, sose volt még fagyasztva

Sajna kurvadrága, ezért havi max 1-2 alkalommal tolok ilyet :(


hogy mi?
mennyi a hús ára / kg?


Quote (CyberPunk666 @ 4 Jun 2018 21:36)
Fail level: over 9000

Kifogyott a gyújtó és nem tudom meggyújtani a gázt.
Mindenem mosásban.

marad, hogy felveszek valamit a szennyesből, hogy boltba tudjak menni.


miért költesz ennyit kajára, ha nincs normális mennyiségű ruhád?
/e: hacsak nem valami irdatlan, ipari mosógéped van és az van tele..

This post was edited by TassassinHc on Jun 4 2018 03:00pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2018 03:09pm
Quote (TassassinHc @ 4 Jun 2018 22:59)
hogy mi?
mennyi a hús ára / kg?


~10k / kg, de mondjuk igen, ez a tömegelős kajám, másoknak lehet ez több embernek is elég.
De nem csinálok ilyet gyakran, de néha azért jólesik, mert imádom.

Az összes többi napom az csirkemell, rizs meg zöldségek :( muszáj néha kiszakadni.

Quote (TassassinHc @ 4 Jun 2018 22:59)
miért költesz ennyit kajára, ha nincs normális mennyiségű ruhád?
/e: hacsak nem valami irdatlan, ipari mosógéped van és az van tele..


Akkor szoktam kimosni mindent, amikor már minden/majdnem minden szennyes :D
De akkor se mindent, mert lusta vagyok. :(

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 4 2018 03:10pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 5 2018 09:50am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 10:09pm)
~10k / kg, de mondjuk igen, ez a tömegelős kajám, másoknak lehet ez több embernek is elég.
De nem csinálok ilyet gyakran, de néha azért jólesik, mert imádom.

Az összes többi napom az csirkemell, rizs meg zöldségek :( muszáj néha kiszakadni.



Akkor szoktam kimosni mindent, amikor már minden/majdnem minden szennyes :D
De akkor se mindent, mert lusta vagyok. :(


10e ft egy kg marhahusert? Wtf az tenyleg kobe
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2018 11:56am


Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 5 2018 12:09pm
Quote (Senee @ Jun 5 2018 07:56pm)
http://www.youtube.com/watch?v=KIdh9xmeJOw

https://image.prntscr.com/image/qjmzatexQQ63azHp8nPHxQ.png


sene
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315231533154315531564765Next
Add Reply New Topic New Poll