Quote (TassassinHc @ 4 Jun 2018 22:59)
hogy mi?
mennyi a hús ára / kg?
~10k / kg, de mondjuk igen, ez a tömegelős kajám, másoknak lehet ez több embernek is elég.
De nem csinálok ilyet gyakran, de néha azért jólesik, mert imádom.
Az összes többi napom az csirkemell, rizs meg zöldségek

muszáj néha kiszakadni.
Quote (TassassinHc @ 4 Jun 2018 22:59)
miért költesz ennyit kajára, ha nincs normális mennyiségű ruhád?
/e: hacsak nem valami irdatlan, ipari mosógéped van és az van tele..
Akkor szoktam kimosni mindent, amikor már minden/majdnem minden szennyes

De akkor se mindent, mert lusta vagyok.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 4 2018 03:10pm