Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 09:42pm)
Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.
rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.
rosszul csinálod
az ilyen képregény adaptációkat teljesen kritikus szemmel kell nézni, és a realitást kell bennük keresni
lehetőleg otthon nézd, egyedül, japán nyelven orosz felirattal
ha véletlen élvezed akkor meg kapcsold ki de kurvagyorsan!
és ne felejts el sírni, hogy mekkora szar ez már megint, és megint ilyeneket KELL nézned!
ha majd kellőképp felbasztad magad, akkor nézz meg egy 1942-es filmet diavetítőről
bakelitről told alá a hangot miközben 3 kézzel vered a faszod hogy te milyen top tier filmkritikus vagy!