d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1315131523153315431554765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 3 2018 01:10pm
Quote (RRC @ Jun 3 2018 08:08pm)
nem tudom mi bajod, te vágtál fel vele, hogy van munkád


:wacko:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 3 2018 01:23pm
Quote (-joey- @ Jun 3 2018 09:10pm)
:wacko:


:S
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 4 2018 07:39am
daily yt recommended videos

Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jun 4 2018 08:03am
Quote (MarcusD @ Jun 4 2018 03:39pm)
daily yt recommended videos

https://i.imgur.com/Ej94whS.png


orosz hardbass az isten ajándéka



This post was edited by LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti on Jun 4 2018 08:04am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 4 2018 01:08pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2018 01:23pm
Luxusélet van, holnap chilisbab lesz a kaja
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 4 2018 01:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 09:23pm)
Luxusélet van, holnap chilisbab lesz a kaja


= magyar luxuselet :rofl:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2018 01:42pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 4 Jun 2018 21:30)
= magyar luxuselet :rofl:


Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.

rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.

+friss, sose volt még fagyasztva

Sajna kurvadrága, ezért havi max 1-2 alkalommal tolok ilyet :(

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 4 2018 01:44pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 4 2018 01:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 09:42pm)
Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.

rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.



rosszul csinálod
az ilyen képregény adaptációkat teljesen kritikus szemmel kell nézni, és a realitást kell bennük keresni
lehetőleg otthon nézd, egyedül, japán nyelven orosz felirattal
ha véletlen élvezed akkor meg kapcsold ki de kurvagyorsan!

és ne felejts el sírni, hogy mekkora szar ez már megint, és megint ilyeneket KELL nézned!

ha majd kellőképp felbasztad magad, akkor nézz meg egy 1942-es filmet diavetítőről
bakelitről told alá a hangot miközben 3 kézzel vered a faszod hogy te milyen top tier filmkritikus vagy!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2018 01:51pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2018 08:42pm)
Ebben a minőségben nem. Csak a marhahús van vagy 4-5k huf benne, egy személyre.
Az egyik kedven kajám, nem egy összebaszott főzeléket csinálok.

rendes húsmarhából készül, nem ilyen tescos tálcás sertés-marha vegyes darált maradékmócsingból.
2.5% zsírtartalmú.
Az alapot is én készítem, NN cukrozott, fos, ízfokokzós por alap.

+friss, sose volt még fagyasztva

Sajna kurvadrága, ezért havi max 1-2 alkalommal tolok ilyet :(


fejenkent mennyi marhahus van benne?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315131523153315431554765Next
Add Reply New Topic New Poll