Quote (bajcli @ 25 Jun 2014 17:03)
en szerettem, de kurvareg jatszottam vele, ugyhogy csak arra emlekszem, hogy voltak felelmetes reszek!
pofazas kevesebb van benne talan, mint harcolas, vannak ilyen-olyan questek, maszkalas nekem talan kicsit soknak remlik, mer regi fos gepen mindig tok sokat toltott varosreszek kozott
velem is pont ez volt, de amúgy a hangulata jó volt szerintem