d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1315131523153315431554683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 11:28am
Reggel mielott leleptem itthonrol jatszottam egy meccset, 15 percnel 0-10 volt safe lane, rubick altal supportolt (razor, bristle ellen) maginank, kertem, hogy reportoljanak, miutan kileptem, ne legyen kedvem dotazni. Ez mukodik! Felleptem, lppp, kileptem, igy legalabb nem kapok agyergorcsot a tard pickektol es a countless feedtol. Inb4 csb.

This post was edited by Baleee on Aug 1 2014 11:29am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 1 2014 11:33am
Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 19:28)
Reggel mielott leleptem itthonrol jatszottam egy meccset, 15 percnel 0-10 volt safe lane, rubick altal supportolt (razor, bristle ellen) maginank, kertem, hogy reportoljanak, miutan kileptem, ne legyen kedvem dotazni. Ez mukodik! Felleptem, lppp, kileptem, igy legalabb nem kapok agyergorcsot a tard pickektol es a countless feedtol. Inb4 csb.


csb
ma csinaltam en egy 0-5ot 1v1ben skymake ellen weaverrel, aztan meccs vegeig meg 5 halalt kb, hehehe
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:17pm
most hallom először excaliburt sing streamjén, milyen mély hangja van ennek lel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:20pm
Amugy kene egy 0 mmr accrol yt vloggolni, tuti siker lenne, jobb lenne mint barmilyen dotacinema funvideo. 8DDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:43pm
arcom amikor bh ellopja excalibur eb+dagonját
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 1 2014 12:45pm
nezem ki a faszom ez az xxx a friendlistemen
megnezem dota profiljat

>c9 gold spectator gem, lone lycan best hero-k

vajon ki lehet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:50pm
Quote (Flutter @ 1 Aug 2014 20:45)
nezem ki a faszom ez az xxx a friendlistemen
megnezem dota profiljat

>c9 gold spectator gem, lone lycan best hero-k

vajon ki lehet


En vagyok.

This post was edited by Baleee on Aug 1 2014 12:50pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:52pm
Nem neztem dotacinemat TI vege ota kb.



Acculy not bed lel. Rokakiraly.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:54pm
Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 20:52)
Nem neztem dotacinemat TI vege ota kb.

http://www.youtube.com/watch?v=uHPcx5hsTu0

Acculy not bed lel. Rokakiraly.


már linkeltem
nem elég, hogy fedora tier powermetal szemét de még a szövegének is kb 1 sora kapcsolódik a gamehez
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:56pm
Quote (Rawen @ 1 Aug 2014 20:54)
már linkeltem
nem elég, hogy fedora tier powermetal szemét de még a szövegének is kb 1 sora kapcsolódik a gamehez


Hat igen, nem egy babymetal. =(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315131523153315431554683Next
Add Reply New Topic New Poll