Quote (bajcli @ 25 Jun 2014 18:03)
en szerettem, de kurvareg jatszottam vele, ugyhogy csak arra emlekszem, hogy voltak felelmetes reszek!
pofazas kevesebb van benne talan, mint harcolas, vannak ilyen-olyan questek, maszkalas nekem talan kicsit soknak remlik, mer regi fos gepen mindig tok sokat toltott varosreszek kozott
az kar
ilyen 2d platformer meg point n click cuccokat tolok most leginkabb, meg korokre osztott hulyesegeket, amik kb ugyanolyan kenyelmesek meg elvezhetoek eger nelkul is