Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 19:03)
Nekem a liquidheart tet cik, kar, hogy nem erdekel a liquid. =(
>nagy szponzor logo a közepén
nn
amúgy ha rátetethetném a nickemet a jacket hátuljára lehet meg is érne ennyit
This post was edited by Rawen on Aug 1 2014 11:06am