d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1315031513152315331544683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2014 06:15am
Quote (MarcusD @ 1 Aug 2014 14:03)
Fly 4 orosz között, ok

a m5 pedig pont annyit fog élni mint PGG akármelyik csapata dota 2-ben


biztos nem alwayswannaflyrol van szo
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 06:29am
Quote (MarcusD @ 1 Aug 2014 14:03)
Fly 4 orosz között, ok

a m5 pedig pont annyit fog élni mint PGG akármelyik csapata amióta dotazik


fixáltam, már dota1ben is egy 0 volt az egész ember meg minden teamje
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:34am
http://www.teamliquid.net/forum/general/463789-tl-store-new-products-aug-1

rohadt drága pedig az a fehér tl jacket nagyon kéne

This post was edited by Rawen on Aug 1 2014 10:34am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 1 2014 10:49am
Quote (Rawen @ 1 Aug 2014 18:34)
http://www.teamliquid.net/forum/general/463789-tl-store-new-products-aug-1

rohadt drága pedig az a fehér tl jacket nagyon kéne


szerintem az ilyen team apparrellek semmivel nem jobbak, mint adidasos edzomellenyben/kapucnispulcsiban jarkalni, hacsak nem genuine es tenyleg ott jatszott az ember/olyantol kapta aki :s
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:50am
Quote (SummertimeClothes @ 1 Aug 2014 18:49)
szerintem az ilyen team apparrellek semmivel nem jobbak, mint adidasos edzomellenyben/kapucnispulcsiban jarkalni, hacsak nem genuine es tenyleg ott jatszott az ember/olyantol kapta aki :s


azért ez elég jól néz ki
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 1 2014 10:51am
azert a secret shopos graphic polokra meg egyeb szirszarokra elbasznek nemi penzt ha lenne ra lehetosegem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 11:03am
Quote (Rawen @ 1 Aug 2014 18:34)
http://www.teamliquid.net/forum/general/463789-tl-store-new-products-aug-1

rohadt drága pedig az a fehér tl jacket nagyon kéne


Nekem a liquidheart tet cik, kar, hogy nem erdekel a liquid. =(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:04am
Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 19:03)
Nekem a liquidheart tet cik, kar, hogy nem erdekel a liquid. =(


>nagy szponzor logo a közepén

nn



amúgy ha rátetethetném a nickemet a jacket hátuljára lehet meg is érne ennyit

This post was edited by Rawen on Aug 1 2014 11:06am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 11:10am
Quote (Rawen @ 1 Aug 2014 19:04)
>nagy szponzor logo a közepén

nn



amúgy ha rátetethetném a nickemet a jacket hátuljára lehet meg is érne ennyit


Meg persze a waifud ala.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 1 2014 11:21am
Quote (Rawen @ Aug 1 2014 06:04pm)
>nagy szponzor logo a közepén

nn



amúgy ha rátetethetném a nickemet a jacket hátuljára lehet meg is érne ennyit


Szerintem ennyi penzert lehet szerezni sajat feliratos jacketet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315031513152315331544683Next
Add Reply New Topic New Poll