Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jun 3 2018 04:29pm)
))
tbh nem tudtam mi ez, rakerestem, es nem latok benne fantaziat :S
ha 5kbol akarok kajalni akkor biztos nem ilyet eszek
Egy ilyennel 3 ember jól lakik. Persze akinek nincsenek barátai, annak ez nem opció. :S