d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13143153163173181141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 12:45pm
Quote (TassassinHc @ Feb 4 2013 06:46pm)
jó, a The Shield után nekem tuti ez lesz a következő:

http://www.youtube.com/watch?v=0UZlz8J4iGk
http://www.imdb.com/title/tt1489428/ Justified (A törvény embere)

Játszik benne Natalie Zea és Walton Goggins is.


továbbá, keresek egy zenét szintén a Shieldből.
S02E01 The Quick Fix - végén, amikor Claudette megtalálja a megerőszakolt kislányt.
http://theshield.wikia.com/wiki/Mayda_Reyes

megtaláltam róla, hogy más is keresi:
http://answers.google.com/answers/threadview?id=334825
de neki sem lett meg.

valakinek van ötlete?


shield folytatása, shane a börtönben : DDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 12:51pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 19:45)
shield folytatása, shane a börtönben : DDD


:DDDD
hát meg is érdemelné amennyi fasz dolgot művelt mondjuk a 3ik évad alatt...
kezdve azzal, hogy azt a néger top zsarut majdnem kinyírták a nőjével együtt, aki legalább lopott tőle és akkor még mindenért ő van megsértődve :D



4 évad már kint van a Justified-ból
szerintem jó kis sorozat lesz ez! :)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 12:53pm
Quote (TassassinHc @ Feb 4 2013 08:51pm)
:DDDD
hát meg is érdemelné amennyi fasz dolgot művelt mondjuk a 3ik évad alatt...
kezdve azzal, hogy azt a néger top zsarut majdnem kinyírták a nőjével együtt, aki legalább lopott tőle és akkor még mindenért ő van megsértődve :D



4 évad már kint van a Justified-ból
szerintem jó kis sorozat lesz ez! :)


ja hát.. 4.évad végén ugasssááá shaneről ;D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 01:00pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 19:53)
ja hát.. 4.évad végén ugasssááá shaneről ;D


s04e02 jön vacsora alatt, meg gondolom e03/e04 is bepöröghet még ma :D
is igen, amit s03-ban alakított, baszki... -.-'

nehéz lesz jóvátennie, te az tény, hogy kurva jó színész
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 01:11pm
Quote (TassassinHc @ Feb 4 2013 09:00pm)
s04e02 jön vacsora alatt, meg gondolom e03/e04 is bepöröghet még ma :D
is igen, amit s03-ban alakított, baszki... -.-'

nehéz lesz jóvátennie, te az tény, hogy kurva jó színész


most bespoilerezhetném .. : D de inkább nem mondok semmit majd konzultálunk 4.évad után
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 01:14pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 20:11)
most bespoilerezhetném .. : D de inkább nem mondok semmit majd konzultálunk 4.évad után


ne is spoilerezd be, mert Blanket Party lesz!! :D
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 01:24pm
Quote (TassassinHc @ Feb 4 2013 09:14pm)
ne is spoilerezd be, mert Blanket Party lesz!! :D


shane meghal
kiderül, h lem buzi
vic megöli acevedat
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 4 2013 01:27pm
Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 20:24)
shane meghal
kiderül, h lem buzi
vic megöli acevedat


ezeket eddig is tudtam.
és meg is erőszakolja aceveda kislányát az apja tetemén
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 4 2013 01:29pm
Quote (SnoopDogg @ Feb 4 2013 09:24pm)
shane meghal
kiderül, h lem buzi
vic megöli acevedat


anyád meg kutyákkal hál
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2013 01:35pm
Quote (Saenchai @ Feb 4 2013 09:29pm)
anyád meg kutyákkal hál


a tiéd meg velem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13143153163173181141Next
Add Reply New Topic New Poll