Quote (SnoopDogg @ 4 Feb 2013 19:45)
shield folytatása, shane a börtönben : DDD
:DDDD
hát meg is érdemelné amennyi fasz dolgot művelt mondjuk a 3ik évad alatt...
kezdve azzal, hogy azt a néger top zsarut majdnem kinyírták a nőjével együtt, aki legalább lopott tőle és akkor még mindenért ő van megsértődve
4 évad már kint van a Justified-ból
szerintem jó kis sorozat lesz ez!
