d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1314315316317318382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2012 02:44pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 21:42)
németek ownolva lettek


mondjuk megérdemelték, mert kurvasokat bénáztak, a két gólt is úgy kapták, hogy az valami szégyen volt...

de azért szomorú vagyok, mert a spanyol - német döntőt elbuktam.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 02:44pm
Nevetséges, a két legunalmasabb szarházi csapat jutott be a döntőbe, már meg se nézem.

Buffon gecijó kapus sajnos. :(

This post was edited by Bendeguz on Jun 28 2012 02:45pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 28 2012 02:47pm
balotelli egy buzi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 28 2012 02:48pm
Quote (Bendeguz @ 28 Jun 2012 21:44)
Nevetséges, a két legunalmasabb szarházi csapat jutott be a döntőbe, már meg se nézem.

Buffon gecijó kapus sajnos. :(


nem tudom miről beszélsz de az olaszok jol játszottak az egész tornán...
azt is alá irom hogy a németek is de ezen a meccsen teljesen impotensek volt.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2012 02:51pm
Quote (TrollBoss @ 28 Jun 2012 21:47)
balotelli egy buzi


amúgy én is szeretem a néger olaszokat... Szicília délen van, na de ennyire? :D
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2012 02:51pm


ez gyors volt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2012 02:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 22:51)
amúgy én is szeretem a néger olaszokat... Szicília délen van, na de ennyire? :D


elég vicces amúgy, hogy a németeket savazza mindenki, hogy fú miylen egy világválogatott, olaszoknál meg balotelli/motta/amauri az np
meg most is nagy dérrel-dúrral ki lettek kiáltva első számú esélyesnek, pedig annyira szerintem nem játszottak jól az egész eb-n (kivéve talán a hollandok ellen), aztán most meg jön majd ezerrel mindenhonnan, hogy LOLOL BUZI NÉMETEK HOGY POFÁRA ESTEK
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 28 2012 02:53pm
Quote (Inakwo @ Jun 28 2012 09:48pm)
nem tudom miről beszélsz de az olaszok jol játszottak az egész tornán...
azt is alá irom hogy a németek is de ezen a meccsen teljesen impotensek volt.


Akármelyik olasz meccset néztem kb elaludtam, amúgy segítek: az olaszokról meg a spanyolokról beszéltem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 28 2012 03:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 21:51)
amúgy én is szeretem a néger olaszokat... Szicília délen van, na de ennyire? :D


és a néger németek?
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2012 03:02pm
van egyébként bronzmeccs?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314315316317318382Next
Add Reply New Topic New Poll