Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 22:51)
amúgy én is szeretem a néger olaszokat... Szicília délen van, na de ennyire?

elég vicces amúgy, hogy a németeket savazza mindenki, hogy fú miylen egy világválogatott, olaszoknál meg balotelli/motta/amauri az np
meg most is nagy dérrel-dúrral ki lettek kiáltva első számú esélyesnek, pedig annyira szerintem nem játszottak jól az egész eb-n (kivéve talán a hollandok ellen), aztán most meg jön majd ezerrel mindenhonnan, hogy LOLOL BUZI NÉMETEK HOGY POFÁRA ESTEK